Офіційний сайт Куп'янського району - www.kupyansk-rayon.osp-ua.info Офіційний сайт Куп'янського району - www.kupyansk-rayon.osp-ua.info
Про район
Районна влада
Підприємства та
бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна
сфера
Сервіс та
відпочинок
Символіка Куп'янщини

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Привітання Голови Райдержадміністрації
Ми щиро вітаємо Вас на сторінках нашого WEB-сайту і сподіваємося на плідну співпрацю. Куп'янський район заснований в 1923 році, розташований у східній частині Харківської області, межує із п'ятьма районами області та Луганською областю на сході.

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Карта Куп'янського району

Новини району
Пошук у новинах
Архів новин
E-Mail


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
АРХІВ НОВИН
06-11-2007

Сесія районної ради

2 листопада у районному Будинку культури відбулось засідання ХХ (позачергової) сесії районної ради V скликання. В засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації, представники преси, телебачення і радіо. На сесії було розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2006 року „Про районний бюджет на 2007 рік” .


06-11-2007

„ Прямий ефір” на каналі Куп’янського телебачення

31 жовтня у „прямому ефірі” на каналі Куп’янського телебачення виступив заступник голови райдержадміністрації І.Масляк. Він висвітлив діяльність райдержадміністрації з підготовки об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період, про заборгованість населення за комунальні послуги, проведену роботу щодо покращення водопостачання та інше.


30-10-2007

Інформаці я відділу освіти райдержадміністрації

25   жовтня в Петропавлівській ЗОШ І-ІП ступенів пройшов районний фестиваль КВК, в якому взяли участь команди учнів Глушківської та Петропавловської ЗОШ І-ІП ст. 

30-10-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

25 жовтня в управлінні праці та соціального захисту населення пройшло засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з питань виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій в оплаті праці та легалізації робочих місць. На засіданні комісії розглянуті питання щодо низького рівня заробітної плати на підприємствах: КП «Агропроменрго», КП «Благоустрій»,  КП «Військове містечко».

30-10-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

25 жовтня спеціалісти служби разом з працівниками районного відділу освіти здійснили спільні рейди  до с.Сеньково та Грушівка з метою виявлення безпритульних та бездоглядних дітей та таких, що не відвідують школу.  Відвідано 3 сім'ї та 2 підоблікових підлітка.


30-10-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

26 жовтня в управлінні економіки пройшло повторне засідання комісії з питання розгляду скарги, яка надійшла від МоскаленкоП.О., мешканки с.Курилівка на ФОП „Цапенко В.М.” щодо неякісного ремонту насоса.

30-10-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

26 жовтня спеціалістами відділу здійснений комплексний медичний огляд підлітків Кіндрашівської та Подолянської шкіл на базі Куп’янської центральної міської лікарні.


30-10-2007

Засідання колегії

24 жовтня в залі засідань Будинку рад відбулось засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуті питання: 1.Про стан виконання цільової програми оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді в Куп’янському районі на 2003-2008 роки у 2007 році. 2.Про розвиток дошкільної та позашкільної освіти в системі загальної середньої освіти.


24-10-2007

Конкурси на заміщення вакантних посад державних службовців

15 та 17 жовтня конкурсною комісією райдержадміністрації проведені конкурси на заміщення вакантних посад державних службовців: начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації та головного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси і інформації райдержадміністрації


24-10-2007

Сесія районної ради

18 жовтня в залі засідань Будинку рад відбулась XIX (позачергова) сесія районної ради V скликання. В роботі сесії взяли участь: заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, працівники преси, телебачення і радіо.

24-10-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

18 жовтня спеціалістами відділу здійснена перевірка Синьківської амбулаторії загальної практики   з питання якості диспансеризації дитячого населення.

24-10-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

19 жовтня в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Коваленко О.В. відбулися: нарада  щодо використання резервного   фонду та формування   номенклатури   і   обсягів   місцевого матеріального резерву Куп'янської райдержадміністрації, та  засідання комісії по захисту прав споживача щодо розгляду скарги, яка надійшла від Садовської Н.М. на ФОП  „Борзило Д.А." щодо неякісного виконання роботи.

24-10-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

15 жовтня працівники відділу обслуговування дітей та юнацтва ЦРБ провели для учнів 5-6 класів ЗОШ №1 літературну годину "Козацька слава в серцях у нас", присвячену Дню українського козацтва.

24-10-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

У період з 15 по 19 жовтня проведена робота по редагуванню Єдиного електронного банку даних, сформована справа до суду про позбавлення батьківських прав батьків, які проживають у Нечволодівської с/р.     

24-10-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

16 жовтня працівниками управління проведена перевірка Курилівської амбулаторії ЗПСМ щодо впровадження другого етапу тарифноїсітки. В результаті перевірки порушень не виявлено.

24-10-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

15 жовтня розпочато державну атестацію Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 17 жовтня  юннати 7-10 класів Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів представили 4 кращі роботи на обласній виставці  „Щедрість рідної землі”, яка пройшла в обласному палаці дитячої та юнацької творчості. 19 жовтня у відділі освіти організована виставка дитячих малюнків на тему: „ Наша мрія вода чиста, земля красива”.

24-10-2007

Інформація управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

17 жовтня працівниками управління здійснена перевірка ремонтних майстерень сільськогосподарських підприємств з питань підготовки  до роботи в зимовий період. Під час перевірки встановлено, що господарства в цілому підготували майстерні до роботи в зимовий період 2007-2008 р.


24-10-2007

Інформація районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

18 жовтня спеціалістами центру здійснений соціальний супровід прийомної сім'ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Батькам надано консультацію з питань виховання дітей. Сім’я проживає в с.Комісарівка.

24-10-2007

Інформація відділу з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації

21 жовтня на території спортивного комплексу „Мрія” с. Новоосинове відбулися змагання з футболу серед юнацьких сільських команд „Кубок закриття футбольного сезону”.  В змаганнях взяли участь команди: „Колос” с.Грушівка, „Мрія” с.Глушківка, „Надія” с.Курилівка, „8 – Березня” с.Кіндрашівка, „Олімп” с.Ягідне, „Вимпел” с. Петропавлівка.

15-10-2007

Засідання колегії

10 жовтня в актовому залі районного Будинку культури відбулося засідання колегії райдержадміністрації.


15-10-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

11 жовтня спеціалістами відділу здійснена перевірка Нечволодівської амбулаторії ЗПСМ щодо стану проведення цільових медичних оглядів населення.


15-10-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

10 жовтня в кабінеті голови райдержадміністрації заступник начальника управління економіки взяв участь в засіданні комісії з вирішення питань щодо розпорядження землями за межами населених пунктів району.


15-10-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

 13 та 14 жовтня аматори художньої самодіяльності Куп'янського району взяли участь в обласному конкурсі виконавців естрадної пісні "Золота осінь - 2007" у місті Первомайську.


15-10-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

12 жовтня спеціалісти служби разом з працівниками  відділу  кримінальної міліції  у справах  неповнолітніх здійснили спільний рейд до с.Гусинка з метою виявлення безпритульних та бездоглядних дітей. Під час рейду фахівцями відвідано 3 неблагополучних сім'ї та 3 підоблікових підлітка.


15-10-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

10 жовтня в Головному управлінні праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації спеціалістами управління погоджений проект   Програми зайнятості населення по Куп’янському району на 2008-2009 роки.


15-10-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

10 жовтня у інформаційно-методичному центрі відділу освіти працювала тематична  виставка  «Щедрість рідної землі», на якій представлено 25 учнівських робіт. У виставці взяли участь 10 навчальних закладів району.


15-10-2007

Інформація управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

10 жовтня в залі засідань управління агропромислового розвитку відбулася нарада з головними зоотехніками сільськогосподарських підприємств Куп'янського району з питань основних напрямків підвищення економічної ефективності виробництва продукції тваринництва у сільгосппідприємствах.


09-10-2007

Конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця

4 жовтня конкурсною комісією райдержадміністрації проведено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації та адміністратора апарату райдержадміністрації. В конкурсі взяли участь 3 претенденти.

09-10-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

3 жовтня спеціалістами відділу здійснений виїзд в Кіндрашівську сільську раду з метою перевірки стану виконання делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я виконкомом сільської ради.


09-10-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

6 жовтня в Моначинівському сільському клубі відбувся ІІІ заключний тур районного фестивалю народної творчості “Червона калина”, в якому взяли участь аматори з с.Благодатівки, Петропавлівки, Просянки, Вишнівки, Моначинівки, Кіндрашівки, Курилівки, Нечволодівки, Московки.


09-10-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

3 жовтня спеціалістами служби здійснено рейд-перевірку Петрівської та Пристінської сільських рад з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей. В с.Синьок відвідана неблагополучна сім'я з малолітньою дитиною. З батьками  проведена профілактична робота.


09-10-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

5 жовтня відбулось засідання робочої групи щодо розробки Програми зайнятості населення в Куп’янському районі на 2008-2009 роки.


09-10-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

5 жовтня відбулися урочистості з нагоди 25-річчя заснування Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Радченко О.О. та начальник відділу освіти Загоруйко А.Л.


09-10-2007

Інформація районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

3 жовтня в рамках Всеукраїнської акції „Милосердя" волонтерами району (Подолянська ЗОШ)   надано речову допомогу у вигляді одягу, предметів гігієни, фруктів та солодких подарунків дітям, які перебувають на соціальних ліжках Куп'янської міської лікарні.


03-10-2007

Зустріч заступника голови облдержадміністрації І.Терехова з громадою с.Сенькове

27 вересня у с. Сенькове пройшла зустріч заступника голови облдержадміністрації І.Терехова з громадою села з приводу передачі автомобіля „Швидкої допомоги” (УАЗ) Сеньківській дільничній лікарні. Під час зустрічі І.Терехов відвідав Сеньківську дільничну лікарню, де створено пункт швидкої допомоги, як структурний підрозділ лікарні. Пункт швидкої допомоги обслуговує територію 6 сільських рад, у складі яких налічується 19 населених пунктів.


03-10-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

З 24 по 28 вересня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка. Станом на 28 вересня 2007 року в обговоренні соціальних ініціатив глави держави взяли участь 3690 чоловік. Населення району цілком підтримує ініціативи Президента України.


03-10-2007

„Прямий ефір” на каналі Куп’янського телебачення

26 вересня на каналі Куп’янського телебачення відбувся „прямий ефір” за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.Івлєвої. Вона висвітлила діяльність райдержадміністрації з питань підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, галузі освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Мешканці району отримали відповіді на задані питання.


03-10-2007

Обласні змагання зварювальників

27 вересня у с. Петрівка відбулись обласні змагання зварювальників ВАТ „Харківгаз”. У змаганнях взяли участь 40 чоловік з 10 філій „Харківгаз”. Переможцем стала Куп’янська філія. По закінченню змагань відбувся мітинг, у якому взяли участь голова райдержадміністрації О.Радченко, заступник голови райдержадміністрації І.Масляк та керівництво ВАТ „Харківгаз” . В ході змагань зварено 1,2 км газопроводу.


03-10-2007

Інформація відділу охорони здоров’я

25 вересня бригадою фахівців Куп’янської міської та Сеньківської дільничної лікарні з залученням пересувної стоматологічної установки на базі Лісно-Стінківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини проведений медичний огляд сільського населення II рівня в рамках Всеукраїнської акції “Від первинної ланки до здорової нації”. Оглянуто 74 чол.


03-10-2007

Інформація управління економіки

25 вересня в кабінеті заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії по сплаті податків та інших обов’язкових платежів.


03-10-2007

Служба у справах дітей інформує

25 вересня відбулося засідання Координаційної Ради, на якому розглянуто стан роботи служби з питань соціального захисту дітей. 26 вересня закінчена робота по створенню прийомної сім'ї Козир. 28 вересня здійснений мобільний виїзд спеціалістів служби у с.Смородьківка з метою проведення індивідуальної профілактичної роботи з батьками, чиї діти перебувають в обласному притулку.


03-10-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

24 вересня спеціалісти управління здійснили перевірку Петрівського сільського клубу та Петрівського ФАПу щодо впровадження другого етапу тарифної сітки. 26 вересня відбувся прийом громадян з обмеженими фізичними можливостями та пристарілих громадян. 27 вересня начальником управління проводилась „гаряча лінія".


03-10-2007

«До чистих джерел»

У період з 24 по 28 вересня у ЗНЗ району пройшла природоохоронна акція «До чистих джерел» по упорядкуванню шкільних територій, скверів, прилеглих територій, узбіччя доріг. В акції взяли участь близько 2000 учнів району.


03-10-2007

Інформація районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

27 вересня спеціалістами центру здійснений соціальний супровід прийомної сім'ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Сім’я проживає в с. Кіндрашівка. 28 вересня здійснено соціальний супровід дітей, які перебувають на соціальних ліжках Куп'янської ЦМЛ.


26-09-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

З 17 по 21 вересня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка. Станом на 21 вересня 2007 року в обговоренні соціальних ініціатив глави держави взяли участь 3690 чоловік. Населення району цілком підтримує ініціативи Президента України.


26-09-2007

Сесія районної ради

19 вересня в районному Будинку культури відбулася XVIII сесія районної ради V скликання. В роботі сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, працівники преси, телебачення і радіо.


26-09-2007

Спільна нарада

19 вересня в міськрайвідділі УМВС відбулася нарада, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Івлєва, заступник начальника Куп’янського МВ ГУМВС у Харківській області генерал-майор міліції Егупенко В.В., працівники міліції.


26-09-2007

Зустріч Арсена Авакова з освітянами

У дитячому оздоровчому таборі "Сосновий" районного відділу освіти пройшла зустріч голови облдержадміністрації Арсена Авакова з педагогами м. Куп’янська, Куп’янського, Шевченківського, Борівського, Печенізького, Великобурлуцького, Дворічанського районів. У зустрічі взяли участь 270 вчителів загальноосвітніх навчальних закладів і вихователів дошкільних установ.


26-09-2007

Інформація відділу охорони здоров’я

19 вересня здійснений виїзд начальника відділу охорони здоров’я до лікувально-профілактичних закладів Ягіднянської сільської ради (Ягідненська амбулаторія ЗПСМ, Іванівський, Тарасівський, Миколаївський, “Перемога” – фельдшерські пункти) з метою перевірки підготовки медичних закладів до осінньо-зимового періоду.


26-09-2007

Інформація управління економіки

22 - 23 вересня працівники управління економіки взяли участь у підготовці та проведенні Великого Слобожанського ярмарку в м.Харкові.


26-09-2007

Служба у справах дітей інформує

В рамках Всеукраїнського рейду „Урок" протягом тижня спеціалістами служби проводилась перевірка стану відвідування занять учнями Смородьківської та Новоосинівської ЗОШ, відвідані за місцем навчання діти із неблагополучних сімей, що навчаються в ЗОШ № 1.


26-09-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

21 вересня в залі засідань Будинку рад відбувся семінар для представників підприємств, установ та організацій щодо роз’яснення законодавства з питань оплати праці учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.


26-09-2007

Інформація відділу культури і туризму

20 вересня в районному Будинку культури пройшов І тур районного фестивалю народної творчості “Червона калина”, в якому взяли участь аматори художньої самодіяльності та майстри декоративно – прикладного мистецтва закладів культури сіл Грушівка, Петрівка, Московка, Біле, Кислівка.


26-09-2007

Інформація відділу освіти

21 вересня в РМК відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи. На семінарі розглядалися питання щодо шляхів реалізації інноваційних форм у навчальному процесі.


26-09-2007

Інформація районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

17 вересня спеціалістами центру проведено чергове засідання „Школи волонтерів". 18 вересня здійснений соціальний супровід трьох сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Сім’ї проживають в с.Смородьківка та с.Московка.


21-09-2007

Назустріч виборам

14 вересня в приміщенні читального залу Центральної районної бібліотеки відбулося друге засідання робочої групи з питання сприяння органам місцевого самоврядування та виборчим комісіям в організації проведення позачергових виборів народних депутатів України в межах наданих повноважень. У нараді взяли участь працівники Куп’янської райдержадміністрації, податкової інспекції, управління юстиції, міліції.


21-09-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

Станом на 14 вересня 2007 року в обговоренні соціальних ініціатив глави держави взяли участь 3514 чоловік. Населення району цілком підтримує ініціативи Президента України.


21-09-2007

Спільна нарада

10 вересня в залі засідань Куп’янського МРВ УМВС України відбулась спільна нарада з питань взаємодії органів місцевого самоврядування та органів МВС. У ході засідання розглядалися питання покращення роботи дільничних інспекторів міліції, діяльності громадських об’єднань з охорони правопорядку та взаємодії органів міліції з органами місцевого самоврядування.


21-09-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

11 вересня бригадою фахівців Куп’янської міської лікарні та центральної міської лікарні на базі Новоосинівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини проведений медичний огляд сільського населення в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації”. Оглянуто 138 чол. Всього з початку акції оглянуто 9271 жителів району.


21-09-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

10 вересня в кабінеті заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань розвитку малого підприємництва. 11 вересня проведено засідання комісії по захисту прав споживача з виїздом до заявника в с.Петропавлівка.


21-09-2007

Служба у справах неповнолітніх Куп’янської РДА інформує

У період з 10 по 14 вересня спеціалістами служби здійснено 3 профілактичних рейди. 12 вересня спеціалістами служби здійснена перевірка стану відвідування занять учнями у Курилівській ЗОШ І-ПІ ст. в рамках Всеукраїнського рейду „Урок" .


21-09-2007

В управлінні праці та соціального захисту населення Куп’янської РДА

Протягом тижня спеціалістами управління здійснена перевірка пенсійних справ щодо врегулювання питання виплати різниці між розміром державної соціальної допомоги інвалідам дитинства та дітям - інвалідам у 2007 році і розміром пенсії у 2008 - 2009 роки. Далі читайте про інші заходи...


21-09-2007

Інформація відділу культури і туризму

У період з 12 по 14 вересня фахівці відділу культури і туризму провели комплексні перевірки стану підготовки закладів культури району до роботи в осінньо – зимовий період 2007 – 2008 рр.


21-09-2007

Інформація відділу освіти

15 вересня на базі спорткомплексу с. Новоосинове відбулося відкриття зональних змагань з міні-футболу «Турнір тисячі команд». З 10 по 16 вересня у навчальних закладах району проведений тиждень правової освіти.


21-09-2007

Управління агропромислового розвитку інформує

13 вересня в приміщенні залу засідань управління агропромислового розвитку проведена нарада з головними інженерами сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності з питань готовності сільськогосподарської техніки до збирання соняшника та кукурудзи на зерно.


21-09-2007

Інформація районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

10 вересня спеціалістами центру здійснений соціальний супровід сім'ї Курило, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Сім’я проживає в с. Синьківка. Дітям надана речова допомога у вигляді теплого одягу та взуття, порушено питання перед відділом освіти райдержадміністрації про виділення сім’ї грошової допомоги.


11-09-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

З 3 по 7 вересня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка.


11-09-2007

Конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця

3 вересня конкурсною комісією райдержадміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації.


11-09-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

З 3 по 7 вересня продовжувався медичний огляд сільського населення лікарями загальної практики-сімейної медицини в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації”. З початку акції оглянуті 8321 чол.


11-09-2007

Інформація відділу освіти

У період з 3 по 7 вересня в навчальних закладах району проведені відкриті „олімпійські уроки”, приурочені Дню фізичної культури та спорту.


11-09-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

5,6 вересня відбулося засідання комісії по захисту прав споживачів.


11-09-2007

Служба у справах неповнолітніх райдержадміністрації інформує

У період з 3 по 7 вересня спеціалістами служби проводилась профілактична робота з неблагополучними сім'ями щодо підготовки до нового навчального року.


11-09-2007

Інформація відділу культури і туризму

З 3 по 8 вересня у відділі обслуговування дітей та юнацтва ЦРБ діяла книжкова виставка «Країна знань нам двері відчиняє» .


11-09-2007

Управління агропромислового розвитку інформує

6 вересня в залі засідань управління агропромислового розвитку проведена нарада з головними агрономами сільськогосподарських підприємств всіх форм власності щодо проведення осіннього комплексу ґрунтових розкопок на виявлення шкідників сільгоспкультур та заходів боротьби з ними.


11-09-2007

Зустрічі кандидата в народні депутати Я.Ющенка з населенням району

7 вересня до Куп’янського району завітав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, кандидат в народні депутати України від Блоку „Наша Україна-Народна самооборона” Я.П.Ющенко.


05-09-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

З 27 по 31 серпня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка.


05-09-2007

„Прямий ефір” на каналі Куп’янського телебачення

29 серпня на каналі Куп’янського телебачення відбувся „прямий ефір” голови райдержадміністрації Радченка О.О. У ході „прямого ефіру” голова райдержадміністрації висвітлив діяльність райдержадміністрації щодо підготовки навчальних закладів району до нового навчального року.


05-09-2007

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

  Куп’янська районна державна  адміністрація з 30 серпня 2007 року оголосила конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації.


05-09-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

28 серпня  бригадою фахівців Куп'янської міської лікарні та центральної міської лікарні проведений медичний огляд сільського населення  на базі Нечволодівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації". Оглянуто 112 чол.


05-09-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

30 серпня в управлінні економіки відбулося засідання оргкомітету по підготовці та проведенню Великого Слобожанського ярмарку.


05-09-2007

Служба у справах неповнолітніх райдержадміністрації інформує

 28 та 31 серпня спеціалісти служби взяли участь у судових засіданнях. Протягом тижня  проводилася робота щодо влаштування до ВПУ-27 дитини-сироти.


05-09-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

 30 серпня начальником управління проведена „гаряча лінія" по телефону 5-15-16. Звернулось 3 громадянина з питань надання матеріальної допомоги.


05-09-2007

Інформація відділу культури і туризму

30 серпня вокальний квартет “Калина” районного Будинку культури взяв участь у V Міжнародному фестивалі мистецтв “Слобожанський Спас”.


05-09-2007

Районний центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді інформує

31 серпня здійснений соціальний супровід сім'ї Курило А.М., яка опинилась в складній життєвій ситуації. Сім’я проживає в с.Синьок.


05-09-2007

Інформація відділу освіти

 29 серпня у Петропавлівському Будинку культури пройшло пленарне засідання районної педагогічної конференції за темою: «Створення інноваційного освітнього простору в системі загальної середньої освіти в регіоні».


05-09-2007

Управління агропромислового розвитку інформує

30 серпня  в  залі   засідань управління агропромислового розвитку відбулося засідання комісії по відшкодуванню відсотків за отримані кредити.


04-09-2007

Інформація відділу фізичної культури і спорту

26 серпня на полях району відбувся І тур ІІ круга чемпіонату з футболу.


04-09-2007

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

У період з 20 по 23 серпня у господарствах району проводилась перевірка стану підготовки техніки по збиранню кукурудзи на силос і техніки по збиранню цукрових буряків. Перевірка проводились начальником відділу інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку Приходько М.І. за участю начальника Куп'янського держтехнагляду ТопорковаГ.О.


04-09-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

20 серпня ДОТ „Сосновий” відвідав начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Панін М.Л. На зустрічі були присутні фахівці управління юстиції, представники відділу освіти, спеціалісти служби у справах неповнолітніх. Дітям була запропонована вікторина „Україна - правова держава”


04-09-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

З 21 по 23 серпня у відділі обслуговування дітей та юнацтва діяла виставка – досьє «Родовід прапору, гербу, гімну», присвячена Дню Прапора України.


04-09-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

21 серпня спеціалістами управління здійснена перевірка районного відділу культури з питань дотримання законодавства про працю. В ході перевірки порушень не виявлено.


04-09-2007

Служба у справах неповнолітніх райдержадміністрації інформує

22 серпня працівниками служби здійснена перевірка кризових сімей у с.Гусинка щодо підготовки дітей до нового навчального року.


04-09-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

20 та 22 серпня в управлінні економіки відбулося засідання оргкомітету по проведенню святкового ярмарку до Дня міста та Дня Незалежності України.


04-09-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

З 20 по 23 серпня. тривав медичний огляд сільського населення лікарями загальної практики-сімейної медицини в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації”. З початку акції пройшли медичний огляд 6275 чоловік.


04-09-2007

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Куп’янська районна державна адміністрація з 30 серпня оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора апарату райдержадміністрації.


04-09-2007

Засідання активу

25 серпня у Петропавлівському будинку культури пройшло засідання активу району з питання щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 р».


04-09-2007

Апаратна нарада

22 серпня в кабінеті голови райдержадміністрації відбулась апаратна нарада, на якій обговорювались питання підготовки навчальних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період.


04-09-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

З 20 по 23 серпня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка.


27-08-2007

Проведено семінар – нараду

16 серпня 2007 року у районному Будинку культури проведено семінар – нараду з питання „Аналіз призовної компанії весною 2007 року і приписки юнаків 1990 року народження та відпрацювання додаткових заходів організації проведення чергового призову та приписки 2008 року”.
27-08-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

З 13 по 17 серпня організовано і проведено три виїзні наради за участю заступників голів райдержадміністрації, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, заступника начальника управління Пенсійного фонду в Куп’янському районі, районного відділу земельних ресурсів, директора райтерцентру обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян.
27-08-2007

Медичний огляд сільського населення

16 серпня здійснений медичний огляд сільського населення бригадою фахівців Куп’янської міської лікарні та центральної міської лікарні.
27-08-2007

Засідання комісії по сплаті податків

16,17 серпня заступника голови райдержадміністрації проведено засідання комісії по сплаті податків та інших платежів підприємствами з рівнем середньомісячної заробітної плати нижче середньорайонного показника.
27-08-2007

Служба у справах неповнолітніх райдержадміністрації інформує

16 серпня фахівцями служби відвідані кризові сім'ї в с.Московка з метою виявлення стану готовності дітей до нового навчального року .


27-08-2007

Перевірка АТВК «Куп’янськагротехсервіс»

15 серпня працівниками управління здійснена перевірка АТВК «Куп’янськагротехсервіс» з питань дотримання трудового законодавства про охорону праці.
27-08-2007

Виставка – досьє “Родовідна прапору, гербу, гімну”

З 16 по 23 серпня у відділі обслуговування дітей та юнацтва центральної районної бібіліотеки працює виставка – досьє “Родовідна прапору, гербу, гімну” (до Дня Прапору України).
27-08-2007

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств

17 серпня в залі засідань управління агропромислового розвитку проведена нарада з агрономами сільськогосподарських підприємств Куп'янського району всіх форм власності.


20-08-2007

Управління агропромислового розвитку інформує

8 серпня в управлінні агропромислового розвитку проведена нарада з головними економістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.


20-08-2007

Інформація відділу освіти

8 та 9 серпня проведений огляд – конкурс загальноосвітніх навчальних закладів району щодо підготовки до нового навчального року. Стан підготовки закладів освіти до нового навчального року планується обговорити на апаратній нараді у голови райдержадміністрації 22 серпня 2007 року.


20-08-2007

Інформація відділу культури і туризму

10 серпня працівники відділу взяли участь у святкуванні та озвученні свята Дня села у селі Берестове Піщанської сільської ради. 11 серпня у відділі обслуговування дітей та юнацтва пройшла година цікавих повідомлень “Малятам про економіку”.
20-08-2007

Перевірка ФГ «Ромашка»

7 серпня працівниками управління здійснена перевірка ФГ «Ромашка» щодо стану дотримання трудового законодавства про охорону праці. В ході перевірки були виявлені такі недоліки...
20-08-2007

Служба у справах неповнолітніх інформує

6 серпня працівниками служби здійснений профілактичний рейд в с.Моначинівку з метою перевірки умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
20-08-2007

Засідання комісії з питань розвитку малого підприємництва

10 серпня в кабінеті заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань розвитку малого підприємництва за участю сільських голів. На засіданні розглядався хід виконання Програми розвитку малого підприємництва в районі за І півріччя 2007 року.
20-08-2007

Інформація відділу охорони здоров’я

З 6 по 10 серпня продовжувалося проведення медичного огляду сільського населення лікарями загальної практики сімейної медицини.
20-08-2007

Сходи громадян

7 серпня о 9-00 в Просянському сільському клубі відбулися сходи громадян. На зібранні обговорені соціальні ініціативи Президента України, питання соціального захисту населення тощо.
20-08-2007

Назустріч виборам

9 серпня проведено перше засідання районної робочої групи з питань сприяння органами місцевого самоврядування та виборчим комісіям у організації проведення позачергових виборів народних депутатів України в межах наданих повноважень.
20-08-2007

Сесія районної ради

8 серпня відбулося засідання сесії районної ради, де, зокрема, розглядалося питання "Про виконання районного бюджету за І півріччя 2007 року".
20-08-2007

Конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця

6 серпня конкурсною комісією райдержадміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління економіки райдержадміністрації.
20-08-2007

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка

З 6 по 10 серпня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка. Районною державною адміністрацією розроблений графік зустрічей керівництва з питань роз’яснення ініціатив, яким передбачено по 2 зустрічі на тиждень на кожного керівника.
09-08-2007

Заходи Куп’янської райдержадміністрації за період 30 липня по 3 серпня 2007 р.

З 30 липня по 3 серпня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка. 30 липня обговорення пройшло в трудовому колективі Гусинської дільничної лікарні, 31 липня - в трудових колективах Петропавловської дільничної лікарні, Гусинського ХПП, на семінарі для працівників сільських рад, яке відбулося в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
09-08-2007

Заходи Куп’янської райдержадміністрації за період 23 по 27 липня 2007 р.

З 23 по 27 липня в районі продовжувалося обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка. Обговорення пройшло на сходах громадян с.Гусинка 23 липня, с. Моначинівка – 24 липня; в трудових колективах Сеньківської сільської ради – 24 липня, Кіндрашівської і Піщанської сільської ради - 25 липня. У Просянській сільській раді обговорення соціальних ініціатив Президента України В.А.Ющенка відбулося на засіданні виконкому сільської ради. Населення району цілком підтримує ініціативи Президента.
17-07-2007

„Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України В.А. Ющенка”

13 липня відбулося засідання круглого столу за участю керівництва райдержадміністрації, працівників управлінь та відділів райдержадміністрації, представників ЗМІ, на якому обговорені ініціативи Президента України В.А.Ющенка.
17-07-2007

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

13 липня представниками центру здійснені соціальні супроводи 3 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Сім’ї проживають в с.Курилівка, та с.Петрівка.
17-07-2007

Інформація відділу охорони здоров’я

12 червня працівниками Куп’янської міської лікарні проведено медичний огляд населення с.Сеньків в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації".
17-07-2007

Відділ культури і туризму інформує

З 9 по 13 липня у відділі обслуговування дітей та юнацтва центральної районної бібліотеки проходила книжкова виставка “Природа – наш дім”.
17-07-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

12 липня фахівцями управління здійснена перевірка СТОВ «Мрія» з питань дотримання законодавства про охорону праці. В результаті перевірки порушень не виявлено.
17-07-2007

Інформація відділу освіти

9 липня методичним кабінетом відділу освіти випущено методичний посібник до 100-річчя з Дня народження Олега Ольжича “Олег Ольжич. Життя і творчість”.
17-07-2007

Управління агропромислового розвитку інформує

9 липня на базі СТОВ "Надія" в с. Курилівка відбувся районний семінар -нарада з питань збирання ранніх зернових культур у Куп'янському районі.
13-07-2007

Водоспад пісень на Івана Купайла

У мальовничому селі Моначинівка на свято Івана Купайла, 6 липня, пройшов регіональний фестиваль – конкурс молодіжної естрадної пісні “Цвіт папороті”. Фестиваль засновано у 2000 році відділом культури Куп’янської РДА за підтримки районної державної адміністрації, районної ради та голів сільських рад. Вже вісім років крокує фестиваль селами Куп’янського району. За цей час свідками народження нових зірок були жителі Кіндрашівки, Грушівки, Новоосинового, Курилівки, Петропавлівки. І у цьому році фестиваль гостинно прийняла Моначинівська земля.
11-07-2007

Інформація відділу фізичної культури і спорту

У період з 2 по 8 липня проходили відбіркові змагання з шахів щодо підбору кандидатів на Міжнародні шахові змагання „Азовська хвиля” та перше коло чемпіонату з футболу серед дитячих та дорослих команд району.
11-07-2007

Управління агропромислового розвитку інформує

6 липня на базі СТОВ "Надія" і ТТК "Тракторна бригада" відбулася нарада, на якій розглянуто питання щодо збирання ранніх зернових культур у 2007 році на полях Куп'янського району та підготовки зернозбиральної техніки.
11-07-2007

Інформація служби у справах неповнолітніх

В період з 2 по 8 липня здійснені виїзди до ДОТ „Сосновий” з метою проведення профілактичної роботи та перевірки соціальної адаптації підлітків в Центрі „Острів надії”.
11-07-2007

Інформація відділу освіти

З 1 по 6 липня у навчальних закладах району велася підготовка ЗНЗ до нового навчального року.
11-07-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

5 липня здійснена перевірка ФГ «Хорошко» з питань дотримання трудового законодавства. В результаті перевірки виявлені порушення щодо дотримання умов галузевої угоди. Керівнику господарства рекомендовано усунути недоліки.
11-07-2007

Відділ культури і туризму інформує

6 липня в селі Моначинівка відбувся регіональний фестиваль – конкурс молодіжної естрадної пісні “Цвіт папороті”, в якому взяли участь виконавці з Куп’янського, Шевченківського, Великобурлуцького, Борівського, Лозівського, Балакліївського, Дергачівського, Дворічанського районів та міст Ізюма і Куп’янська.
11-07-2007

Інформація відділу охорони здоров’я

6 червня працівниками відділу здійснена перевірка рівня виконання цільових медичних оглядів населення в Кругляківській амбулаторії ЗПСМ.
11-07-2007

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

4 липня представниками центру були здійснені соціальні супроводи 3 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Сім’ї проживають в селі Грушівка.
04-07-2007

Сесія районної ради

26 червня в залі засідань Будинку рад відбулася ХV сесія районної ради V скликання.
04-07-2007

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

26 червня працівниками центру організований виїзд мобільного консультативного пункту до дитячого оздоровчого табору „Сосновий”. Консультації проводили: лікарі центральної міської лікарні, працівники служби у справах неповнолітніх, фахівці міськрайонного управління юстиції.
04-07-2007

Інформація відділу охорони здоров’я

26 червня у відділі охорони здоров’я проведена нарада з лікарями та середніми медичними працівниками району за результатами перевірок лікувально-профілактичних закладів району відділом охорони здоров’я та з планових питань.
04-07-2007

Відділ культури і туризму інформує

26 та 27 червня в центральній районній бібліотеці проходив тематичний огляд літератури „Від витоків до сьогодення” та бесіда-діалог „На паралельних дорогах прав та обов’язків”.
04-07-2007

Новини управління економіки

25 червня в кабінеті заступника райдержадміністрації Коваленко О.В. відбулося засідання комісії по сплаті податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.
04-07-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

27 червня начальник управління провів прийом громадян з обмеженими фізичними можливостями та пристарілих громадян. Прийом відбувся в приміщенні Куп’янського районного територіального центру.
04-07-2007

Інформація відділу освіти

27 червня головним спеціалістом та методистом районного методичного кабінету відділу освіти здійснений контроль за дотриманням нормативних актів та інструктивно-методичних рекомендацій при видачі документів про освіту у Гусинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
04-07-2007

Новини спорту

1 липня на полях району відбувся V тур чемпіонату з футболу.
04-07-2007

Інформація служби у справах неповнолітніх

З 25 по 27 червня працівниками служби велась робота щодо підбору підлітків, які потребують оздоровлення і соціальної адаптації в Центрі „Острів надії” на ІІ зміні в дитячому оздоровчому таборі „Сосновий”.
27-06-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

Станом на 22.06.2007 р. працівниками управління обстежено матеріально-побутові умови проживання 56 ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранам видано 280 засобів корекції зору.
27-06-2007

Управління агропромислового комплексу інформує

22 червня в залі засідань управління агропромислового розвитку Куп'янської райдержадміністрації проведено засідання районної комісії щодо часткового відшкодування з Держаного бюджету відсотків ставки за короткострокові кредити.
27-06-2007

Новини управління економіки

На виконання доручення голови райдержадміністрації 18 червня здійснена перевірка ЗАТ„Агротон”, а 19 червня - ПСП „Смородьківка” з питань дотримання трудового законодавства та підвищення середньомісячної заробітної плати.
27-06-2007

Відділ культури і туризму інформує

23 червня у відділі обслуговування дітей та юнацтва ЦРБ відбувся перегляд літератури “Молодь України день новий починає”.
27-06-2007

Засідання постійної комісії з гуманітарних питань районної ради

22 червня 2007 року в малому залі засідань Будинку рад відбулося розширене засідання постійної комісії з гуманітарних питань районної ради.
На головну © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
На верх

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa
powered by cheap oakley sunglasses