Офіційний сайт Куп'янського району - www.kupyansk-rayon.osp-ua.info Офіційний сайт Куп'янського району - www.kupyansk-rayon.osp-ua.info
Про район
Районна влада
Підприємства та
бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна
сфера
Сервіс та
відпочинок
Символіка Куп'янщини

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Привітання Голови Райдержадміністрації
Ми щиро вітаємо Вас на сторінках нашого WEB-сайту і сподіваємося на плідну співпрацю. Куп'янський район заснований в 1923 році, розташований у східній частині Харківської області, межує із п'ятьма районами області та Луганською областю на сході.

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Карта Куп'янського району

Новини району
Пошук у новинах
Архів новин
E-Mail


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
АРХІВ НОВИН
15-04-2008

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

9 квітня на базі професійного аграрного ліцею проведено тематичну бесіду „Історія створення Євросоюзу”. 10 квітня у центральній районній бібліотеці розпочали свою роботу книжкові виставки „Інтеграція України до Європейського союзу” та „Куп’янському району – 85!”.


15-04-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації інформує

Протягом тижня медичні сестри загальної практики – сімейної медицини закладів охорони здоров’я району взяли участь у виїзному циклі підвищення кваліфікації на базі відділу охорони здоров’я райдержадміністрації.


15-04-2008

Управління економіки райдержадміністрації інформує

Управлінням економіки райдержадміністрації проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку на цукор, м'ясо, на основні види хліба та хлібобулочні вироби і нафтопродукти. Протягом тижня ціни на цукор, м'ясо, хліб та хлібобулочні вироби не змінилися, ціни на нафтопродукти знизились на 1%.


15-04-2008

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

7 квітня у приміщенні зали засідань управління агропромислового розвитку Куп’янської районної державної адміністрації проведено засідання комісії по визначенню сільськогосподарських підприємств, яким будуть надані кошти із Державного бюджету на підтримку виробництва продукції рослинництва шляхом дотування. На комісії прийнято рішення провести відшкодування наступним підприємствам: ФГ „Россолової М.Н.” та ФГ „Розсоха С.А.”


08-04-2008

Виїзний прийом громадян

1 квітня відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Радченком О.О. у с. Кислівка. Звернулося 5 громадян з питань повернення грошей з Ощадбанку, земельних питань та питань надання матеріальної допомоги. На всі питання надано роз’яснення.

08-04-2008

Нарада з першим заступником голови райдержадміністрації

31 березня у кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л. відбулась нарада з підготовки проекту до Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.


08-04-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

2 квітня спеціалістами служби у справах дітей проведений профілактичний рейд у с. Кіндрашівка. Під час рейду відвідано сім’ю, що опинилася у складних життєвих обставинах та проведено профілактичну роботу з матір’ю та донькою. Бездоглядних та безпритульних дітей не виявлено.


08-04-2008

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

Протягом тижня до районного Будинку дитячої та юнацької творчості надходили кращі учнівські роботи на конкурс «SOS - вернісаж», підсумки конкурсу будуть підведені на наступному тижні. 4 квітня у навчальних закладах проведені заходи до Всесвітнього Дня здоров’я (спортивні змагання, вікторини, конкурси малюнків).


08-04-2008

Управління праці та соціального захисту населення райдержадмістрації

31 березня відділом з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведено перевірку з питань дотримання трудового законодавства в частині запровадження ІІ етапу Єдиної тарифної сітки на території с. Петропавлівка. В результаті перевірки у Синьківському сільському клубі виявлено порушення щодо додержання умов колективного договору. Надані рекомендації щодо усунення виявлених порушень.


08-04-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації інформує

Протягом тижня медичні сестри загальної практики – сімейної медицини закладів охорони здоров’я району взяли участь у виїзному циклі навчань з підвищення кваліфікації на базі відділу охорони здоров’я райдержадміністрації. 2 квітня відділом охорони здоров’я райдержадміністрації організовано проведення медичного огляду жінок та дітей, що проживають в зоні обслуговування Кучерівського фельдшерсько – акушерського пункту бригадою фахівців Куп’янської міської лікарні. Оглянуто 12 жінок та 43 дитини.


08-04-2008

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді інформує

3 квітня відбулось засідання „Школи волонтерів” при районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді на тему: «Важливість відповідальної поведінки людини у збереженні статевого та репродуктивного здоров’я».


02-04-2008

Орієнтири світу професій

У діяльності Куп’янського центру зайнятості подібний захід проведено практично вперше — Тиждень професійної орієнтації молоді. Відомо, що непросто сучасним юнакам і дівчатам знайти свій шлях у житті, обрати справу, в якій кожен зможе вповні реалізуватися як особистість. Тож для проведення тижня профорієнтації об’єднали свої зусилля наш Центр зайнятості, міське та районне управління освіти, міський і районний центри соціальних служб для молоді, сім’ї та дітей. Значну допомогу надали нам працівники Харківського обласного центру зайнятості.


02-04-2008

Апаратна нарада

28 березня у кабінеті голови райдержадміністрації Радченка О.О. відбулася апаратна нарада.  Доповів: Троценко Віталій Сергійович, начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації. Підвів підсумки апаратної наради голова райдержадміністрації Радченко О.О.


02-04-2008

Засідання колегії райдержадміністрації

26 березня відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Доповів: Дробот Анатолій Данилович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. За підсумками засідання колегії з кожного питання прийнято рішення. 


02-04-2008

Особистий прийом громадян

24 березня проведено особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Радченком О.О. Звернулося 7 громадян з питань повернення вкладів з Ощадбанку, земельних питань та питань соціального захисту. На всі питання надано роз’яснення.


02-04-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

27 березня спеціалістами служби проведено засідання Координаційної ради „Про стан виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району".  У цей же день працівниками служби проведено семінар для уповноважених осіб з охорони прав дітей на території сільських рад за темою: „Законодавство та робота Рад у справах дітей і Опікунських рад при виконкомах сільських рад із захисту прав дітей" за участю працівників юстиції.


02-04-2008

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

29 березня переможці районного конкурсу учнівських екологічних агітбригад Курилівського ліцею взяли участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу, який пройшов на базі Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості .


02-04-2008

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

28 березня відбулася перевірка стану укладання трудових договорів фізичними осібами підприємцями з найманими працівниками на території Смородьківської сільської ради. В результаті перевірки порушень не виявлено. Цього ж дня начальником відділу соціальних допомог та житлових субсидій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Житником А.Д. проведено семінар зі спеціалістами сільських рад з питань прийому документів для призначення всіх видів адресних соціальних допомог.


02-04-2008

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

26 березня у відділі обслуговування дітей та юнацтва центральної районної бібліотеки пройшов День нової книги, під час якого підготовлено книжкову виставку "Не пропусти новинку", що дала змогу ознайомитися з новими виданнями художньої, науково-пізнавальної літератури. День нової книги продовжився бібліографічним оглядом "Подорож океаном знань". Читачі дізналися про довідкові видання, що є у фонді бібліотеки.


02-04-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації інформує

27 березня медичні працівники фельдшерських та фельдшерсько – акушерських пунктів взяли участь у семінарі, який проходив у Головному управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації з питань раннього виявлення онкологічних захворювань у жінок.


02-04-2008

Управління економіки райдержадміністрації інформує

24 березня управлінням економіки райдержадміністрації проведено моніторинг стану розвитку малого бізнесу на території району за 2007 рік. 25 березня проведено моніторинг стану розвитку малих фермерських господарств у Куп’янському районі за 2007 рік.


02-04-2008

Відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації інформує

27 березня відбулося засідання комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги за участю представників КП „Дирекція єдиного замовлення”. На засіданні розглянуто питання розрахунків населення району за послуги з теплопостачання.


13-03-2008

Навчання державних службовців

4 березня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся семінар-навчання з працівниками апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації. Навчання проводила Панікар О.О., начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації.


13-03-2008

Засідання у заступника голови райдержадміністрації

6 березня у кабінеті заступника голови райдержадміністрації Ситника М.М. відбулось засідання по підготовці спільної наради сільських голів, керівників сільгосппідприємств та керівництва силових структур по земельним питанням. 7 березня відбулося засідання з питання виготовлення і видачі державних актів на землю по Куп’янському району.


13-03-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

5 березня службою у справах дітей райдержадміністрації проведений рейд „Урок” до ВПУ №27. Порушень не виявлено. У цей же день працівниками проведено профорієнтаційну роботу з ученицею Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., позбавленою батьківського піклування.


13-03-2008

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

7 березня на базі загальноосвітніх навчальних закладів району та у відділі освіти проведені урочисті заходи з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру. Цього ж дня завідувач інформаційно-методичним центром відділу освіти Коротич О.Ю. взяла участь у консультативному семінарі з питань організації і проведення атестаційної експертизи та підготовки атестаційних справ (у режимі ЧАТу).


13-03-2008

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

7 березня здійснена перевірка стану укладання трудових договорів у фізичних осіб підприємців з найманими працівниками на території Просянської сільської ради. В результаті перевірки порушень не виявлено.


13-03-2008

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

Протягом тижня у центральній районній бібліотеці діяла книжкова виставка „Прийшла Масляна”. На виставці були представлені видання про одне з перших весняних свят – Масляну. Відвідувачі бібліотеки ознайомилися з давніми та сучасними рецептами приготування традиційних страв Масляної.


13-03-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації інформує

5 березня відділом охорони здоров’я організовано проведення медичного огляду жіночого населення Синьківської лікарської дільниці лікарем акушер – гінекологом Куп’янської міської лікарні. Оглянуто 18 жінок. У цей же день бригадою фахівців Куп’янської міської лікарні проведено медичний огляд дітей Синьківської лікарської дільниці. Оглянуто 128 дітей.


13-03-2008

Інформація відділу фізичної культури та спорту райдержадміністрації

5 березня на базі спортивного залу Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся турнір з міні-футболу серед команд дівчат Куп’янщини з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня.У турнірі взяли участь 3 команди.


12-03-2008

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

4 березня в управлінні агропромислового розвитку відбулося засідання, на якому розглянуто стан справ у тваринництві по ТОВ СП „Ягідне”. Цього ж дня за участю засновника ЗАТ АФ „8 Березня” Статівка С. В. та заступника голови райдержадміністрації Ситника М. М. проведено засідання з керівництвом ЗАТ АФ „8 Березня” з питання виготовлення державних актів на землю та виплати дивідендів акціонером.


06-03-2008

Районний конкурс „Людина року – 2007”

29 лютого у районному Будинку культури відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу „Людина року – 2007”.  На згадку про цю подію переможці отримали дипломи, квіти та пам'ятні сувеніри.


06-03-2008

„Прямий ефір” на каналі Куп’янського телебачення

27 лютого на каналі Куп’янського телебачення відбувся „Прямий ефір” першого заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л.. Під час ефіру висвітлені пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації на 2008 рік та дані відповіді на всі запитання мешканців району.


06-03-2008

Засідання „круглого столу”

28 лютого у кабінеті голови райдержадміністрації відбулося засідання „круглого столу” за участю керівництва райдержадміністрації, представників міськвиконкому, Куп’янської телерадіокомпанії, журналістів місцевих ЗМІ. На засіданні розглядалося питання діяльності Куп’янської телерадіокомпанії та її взаємодії із засновниками.


06-03-2008

Збори господарського та управлінського активу області

27 лютого делегація району взяла участь у проведенні зборів господарського та управлінського активу області з питання: „Про підсумки соціально-економічного розвитку області у 2007 році та завдання на 2008 рік”.


06-03-2008

Засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради

26 лютого у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення Куп'янського району.  Доповіла голова КМР з правової освіти населення Івлєва О.Л.


06-03-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

26 лютого працівниками служби у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб у справах сім’ї, дітей і молоді організовано роботу мобільного консультаційного пульту у с. Гусинка. Під час рейду проведені лекції та індивідуальна робота щодо профілактики правопорушень та злочинів серед учнів Гусинської ЗОШ І-ІІІ ст.


06-03-2008

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

29 лютого завідувач інформаційно-методичного центру Коротич О.Ю. взяла участь у семінарі на тему: «Атестація педагогічних працівників 2008: нормативні вимоги, рекомендації», який відбувся на базі Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти. Цього ж дня. методист Літвінова І.В. взяла участь у семінарі з питань організації проведення пробного тестування., який проходив на базі центру оцінювання якості освіти у м. Харків.


06-03-2008

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

28 лютого відбулася перевірка Куп’янської філії РВЄ «Харківобленерго» щодо правильності нарахування пільг категоріям населення, які мають на них право згідно з діючим законодавством. У ході перевірки порушень не виявлено. Протягом дня начальником управління проведена «гаряча лінія» по телефону 5-15-16. Звернулося 5 чоловік з питань пільгового проїзду та інших питань соціального захисту.


06-03-2008

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

Протягом тижня у центральній районній бібліотеці продовжила свою роботу тематична книжкова виставка „Цей талант ніжний і мужній”, присвячена річниці від дня народження Лесі Українки; 26 лютого у районному Будинку культури відбувся фінал районного конкурсу «Учитель року 2008», переможцем якого визнана Лебединська Т.Ю., вчитель історії Пристінської ЗОШ І-ІІ ст.


06-03-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації інформує

27 лютого проведено перевірку стану організації комплексного медичного огляду дітей по Курилівській лікарській дільниці. Протягом дня бригадою фахівців Куп'янської міської лікарні проведено комплексний медичний огляд дітей Курилівської лікарської дільниці, під час якого оглянуто 117 дітей, у т.ч. 97 учнів.


27-02-2008

Робота консультативно-дорадчих органів районної державної адміністрації

20 лютого у районному Будинку культури відбулася колегія районної державної адміністрації. З усіх питань прийняті відповідні рішення. 22 лютого у кабінеті голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з вирішення питань щодо розпорядження землями за межами населених пунктів району.


27-02-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Протягом тижня спеціалістами служби проведений рейд на території Нечволодівської, Петрівської, Сеньківської сільських рад з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей. Відвідано 5 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, перевірені умови проживання дітей та проведена профілактична робота з батьками.


27-02-2008

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

20 лютого 2008 року на базі Кіндрашівської ЗОШ I-III ступенів відбувся фестиваль-конкурс «Дружин юних пожежників». У конкурсі взяли участь Ягіднянська ЗОШ I-III ступенів, Моначинівська ЗОШ I-III ступенів, Лісностінківська ЗОШ I-III ступенів, Кіндрашівська ЗОШ I-III ступенів, Петропавлівська ЗОШ I-III ступенів, Курилівський ліцей.


27-02-2008

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

18 лютого відділом з питань праці та соціально-трудових відносин управління проведено перевірку з питань дотримання трудового законодавства в частині запровадження ІІ етапу Єдиної тарифної сітки на території с. Кислівка. В результаті перевірки у Кислівської амбулаторії виявлено порушення щодо додержання умов колективного договору в частини терміну виплати заробітної плати, розділ 3 «Формування регулювання і захист заробітної плати» пункт 3.5..Надані рекомендації щодо усунення виявлених порушень.


27-02-2008

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

3 23 по 26 лютого у відділі обслуговування дітей та юнацтва Куп'янської центральної районної бібліотеки оформлена тематична книжкова виставка "Цей талант ніжний і мужній", присвячена річниці від дня народження Л.Українки. Видання, представлені на книжковій виставці, розкривають багатогранний талант поетеси, драматурга, прозаїка, публіциста.


27-02-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації інформує

19 лютого перший заступник голови райдержадміністрації О. Івлєва та спеціалісти відділу охорони здоров’я взяли участь у роботі колегії Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації з питання підведення підсумків роботи галузі охорони здоров'я галузі області за 2007 рік.


27-02-2008

Управління агропромислового розвитку Куп’янської райдержадміністрації інформує

Начальник відділу наукових систем тваринництва та координації племінної роботи і відтворення поголів’я сільськогосподарських тварин управління агропромислового розвитку та зоотехніки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності району взяли участь у навчанні, яке проводилося протягом тижня на базі Харківської державної зооветеринарної академії.


20-02-2008

Збори господарського та управлінського активу району

13 лютого у районному Будинку культури відбулися збори господарського та управлінського активу району з питання „Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2007 рік та завдання на 2008 рік”.


20-02-2008

Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації

11 лютого відбувся особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації О.О. Радченком. Звернулося 10 чоловік із земельних, житлових питань та питань газифікації вулиць. На всі питання надані роз’яснення головою районної державної адміністрації. Також розроблені заходи для надання відповідей громадянам з питань, які потребують додаткового розгляду та втручання.


20-02-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

12 лютого працівниками служби у справах дітей проведена перевірка позашкільної зайнятості учнів Курилівського ліцею, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ст., Смородьківської ЗОШ І-ІІ ст. Учні, які відвідують гуртки у вищезазначених навчальних закладах, беруть активну участь у проведенні шкільних свят, тематичних вечорів.


20-02-2008

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

15 лютого на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості розпочався районний етап обласного конкурсу робіт юних фотолюбителів «Моя Україно!”. У цей же день на базі Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено семінар-практикум на тему: «Профілактика СНІДУ».


20-02-2008

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

15 лютого фахівцями управління праці та соціального захисту населення проведено перевірку ФГ «Терещенко» та ФГ «Білий кінь» з питань дотримання законодавства про працю. В результаті перевірки виявлені порушення щодо строків виплати заробітної плати відповідно до ст. 115 КЗпП України та відсутність трудових договорів з найманими працівниками, що є порушенням ст. 24/1 КЗпП України.


20-02-2008

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

13 лютого працівники центральної районної бібліотеки разом з бібліотекарем ЗОШ №2 провели у приміщенні школи літературну годину "Усе любов'ю зміряне до дна", присвячену Дню святого Валентина. Дружба та кохання - дві вічних теми поезії, музики, сенс людського життя, а також зміст віршів, що лунали в бібліотеці у виконанні учнів 10 класу.


20-02-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації інформує

11 лютого спеціалістами відділу охорони здоров’я проведена перевірка Моначинівського та Смородьківського фельдшерсько - акушерських пунктів з питання використання медичного обладнання, отриманого за кошти державного бюджету.


20-02-2008

Управління агропромислового розвитку Куп’янської районної державної адміністрації інформує

14 лютого у приміщенні управління агропромислового розвитку Куп’янської районної державної адміністрації відбулася нарада з агрономами сільськогосподарських підприємств району з питання зимівлі озимих культур та організації боротьби з мишовидними гризунами.


12-02-2008

Нарада у голови районної державної адміністрації

4 лютого у голови районної державної адміністрації відбулася нарада щодо змін у законодавчих актах України та запровадження їх на відповідній території. На нараду були запрошені голови сільських рад.
Цього ж дня відбулася нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів та головами сільських рад з питання розвитку дошкільних навчальних закладів району.


12-02-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Протягом тижня спеціалістами служби у справах дітей проведено перевірку позашкільної зайнятості учнів в Моначинівській та Піщанській ЗОШ І-ІІІ ст. У Моначинівській ЗОШ І-ІІІ ст. діє один (військово-патріотичний) гурток, який працює щоденно з 15.00 до 17.00. Кількість дітей, що відвідують гурток - 15, серед них діти пільгових категорій (з багатодітних сімей) та діти, які потребують підвищеної педагогічної уваги.


12-02-2008

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

5 та 7 лютого на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов ІІІ (практичний) тур районного конкурсу „Учитель року”. 7 учасників конкурсу показали майстер-клас „Я роблю це так”.  6 лютого на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено семінарське заняття вчителів фізичної культури за темою „ Техніка гри у волейбол”.


12-02-2008

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

5 лютого відбулась перевірка стану укладання трудових договорів у фізичних осіб підприємців з найманими працівниками на території Курилівської сільської ради. В результаті перевірки виявлено відсутність трудового договору у 1 найманого працівника. Надано 3- денний термін для виправлення порушення.


12-02-2008

Відділ культури і туризму райдержадміністрації інформує

6 лютого працівниками центральної районної бібліотеки проведено урок історії „Вічно пам’ять жива” для ліцеїстів Куп’янського професійно-аграрного ліцею. У цей же день пройшов урок пам’яті „Вони загинули під Куп’янськом”. Працівниками районної бібліотеки була відновлена хроніка подій 31 січня – 3 лютого 1943 р. та озвучені спогади мешканців м. Куп’янськ про події, коли радянські війська звільнили рідне місто від гітлерівців.


12-02-2008

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації

7 лютого проведено медичну нараду з питання: „ Про підсумки діяльності лікувально-профілактичних закладів Куп’янського району за 2007 рік та завдання щодо подальшого удосконалення медичної допомоги населенню району.


04-02-2008

Інформація відділу охорони здоров’я

Протягом тижня медичні працівники району взяли участь у тренінгу в рамках реалізації проекту Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) „Разом до здоров’я”.


04-02-2008

Інформація відділу культури і туризму

29 січня у центральній районній бібліотеці відкрито виставку — досьє "Крутянські спартанці або як нищили цвіт нації" ( до Дня пам'яті героїв Крут). 30 січня у центральній районній бібліотеці розпочала роботу виставка - перегляд "І в пам'яті, і в серці назавжди", присвячена 65-й річниці визволення Куп'янська від фашистських загарбників.


04-02-2008

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

Протягом тижня на базі Харківського інституту рослинництва проводилось навчання головних агрономів сільськогосподарських підприємств району та начальника відділу продукції рослинництва та наукових систем землеробства управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.


04-02-2008

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

Протягом тижня команди району взяли участь у III (обласному) турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, інформатики, іноземної мови, основ правознавства. 2 лютого команда Глушківської ЗОШ І-ІП ступенів взяла участь у півфіналі обласного фестивалю команд КВК, який відбувся в обласному палаці дитячої та юнацької творчості.


04-02-2008

Чи готові ми працювати в умовах паводків, льодоходу та весняної повені?

Інформація відділу з питань надзвичайних ситуацій: 30 січня відбулася нарада з перевірки готовності органів виконавчої влади, управлінь, організацій, установ та підприємств щодо роботи в умовах паводків, льодоходу та весняної повені.


04-02-2008

Урочистості до Дня визволення Куп’янська від фашистських загарбників

1 лютого об 11.00 у с. Сенькове відбувся мітинг, присвячений 65-річниці визволення с. Сенькове від фашистських загарбників за участю першого заступника районної державної адміністрації Івлєвої О.Л. Цього ж дня о 14.00 у м. Куп’янськ відбувся мітинг, присвячений 65-річниці визволення Куп’янська від фашистських загарбників, та покладання квітів до Пам’ятника загиблим куп’янчанам у роки Великої Вітчизняної війни. У мітингу взяли участь представники міськвиконкому, райдержадміністрації, ветерани та громадськість.


02-02-2008

Педнарада тренерів ДЮСШ

Інформація відділу фізичної культури та спорту: 30 січня у відділі фізичної культури та спорту відбулась педнарада тренерів ДЮСШ.


02-02-2008

Інформація управління праці та соціального захисту населення

28 січня відділом з питань праці та соціально-трудових відносин проведено перевірку з питань дотримання трудового законодавства в частині запровадження ІІ етапу Єдиної тарифної сітки на території с. Синьок. В результаті перевірки у фельдшерсько – акушерському пункті с. Синьок виявлено порушення щодо додержання умов колективного договору в частини терміну виплати заробітної плати, розділ 3 «Формування регулювання і захист заробітної плати» пункт 3.5. Надані рекомендації щодо усунення виявлених порушень.


01-02-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

28 січня працівниками служби влаштовано до Люботинської школи-інтернату одну дитину, позбавлену батьківського піклування.
У цей же день влаштовано до притулку „Гармонія" м. Харкова одну дитину для проведення реабілітаційних заходів у зв'язку зі схильністю дитини до бродяжництва.


01-02-2008

„Прямий ефір”

30 січня на каналі Куп’янського телебачення відбувся „Прямий ефір” заступника голови райдержадміністрації Коваленко О. В. Під час ефіру висвітлені підсумки роботи райдержадміністрації за економічними показниками за 2007 рік та про стан галузі освіти. Під час ефіру Коваленко О. В. дала відповіді на всі питання, які ставили мешканці району.


01-02-2008

Апаратна нарада

1 лютого відбулась апаратна нарада у голови райдержадміністрації, де розглядалися два основні питання: 1) Про підсумки роботи Куп’янського району за 2007 рік; 2) Про освоєння державних субвенцій.


31-01-2008

Засідання організаційного комітету

21 січня у кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації відбулась робоча нарада з питання проведення районного заходу „Людина року”.


31-01-2008

Сесія районної ради

23 січня відбулося пленарне засідання ХХІV сесії районної ради V скликання з питань. Про районний бюджет на 2008 рік доповіла: Григорова Л. В.- начальник фінансового управління райдержадміністрації. З усіх питань прийняті відповідні рішення.


31-01-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

22 січня працівниками служби здійснена перевірка роботи військово-патріотичного гуртка Моначинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Гурток відвідують діти з багатодітних сімей та ті, які потребують підвищеної уваги з боку педагогів.


31-01-2008

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

Протягом тижня в інформаційно-методичному центрі відділу освіти розпочала роботу районна виставка-ярмарок педагогічних ідей.  26 та 27 січня команда району взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та зарубіжної літератури, які проходили в ХНУ ім. В.Н. Каразіна.


31-01-2008

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

25 січня у приміщенні управління агропромислового розвитку Куп’янської районної державної адміністрації проведена нарада з головними зоотехніками та завідуючими фермами по підведенню підсумків роботи тваринницької галузі у 2007 році та перспективам розвитку тваринництва на 2008 рік.


31-01-2008

Інформація управління праці та соціального захисту населення

23 січня відбувся прийом громадян з обмеженими фізичними можливостями та пристарілих громадян в приміщенні Куп’янського райтерцентру. Звернулося 2 громадянина щодо надання практичної допомоги з влаштування близьких людей в будинки постійного перебування.


31-01-2008

Інформація відділу культури і туризму

Протягом тижня у відділі обслуговування дітей та юнацтва центральної районної бібліотеки діяла книжкова виставка до Дня Соборності України „Світанок моєї Вітчизни”. На виставці представлені книжкові видання та матеріали з періодичних видань, що розповідають про сторінки історії України, коли була створена єдина Соборна українська республіка, про що проголосив акт злуки УНР та ЗУНР від 22 січня 1919 року.


29-01-2008

Конкурс на заміщення вакантної посади

28 січня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління економіки райдержадміністрації. У конкурсі взяли участь 5 кандидатів. За висновками конкурсної комісії жоден кандидат не пройшов конкурсний відбір. Прийнято рішення повторно оголосити конкурс.


21-01-2008

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

У період з 14 по 18 січня начальник відділу охорони здоров’я взяла участь у засіданнях районної комісії з питань формування бюджету закладів охорони здоров’я на територіях сільських рад району на 2008 рік.


21-01-2008

Інформація управління економіки райдержадміністрації

16 січня проведена „гаряча лінія по захисту прав споживачів”. Надійшла скарга від мешканців с. Соболівка Кіндрашівської сільської ради щодо порушення графіку підвозу хліба та хлібобулочних виробів приватним підприємцем. Питання вирішено позитивно.


21-01-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

16 січня  в рамках Всеукраїнського рейду „Урок” працівниками служби здійснена перевірка відвідування учнями занять в Курилівському ліцеї, Подолянській та Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. В ході перевірки випадків безпідставного пропуску занять учнями не виявлено.


21-01-2008

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

15 січня  в інформаційно-методичному центрі відділу освіти відбулася  творча зустріч Ірини Коломієць, молодої поетеси, випускниці Моначинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з обдарованими учнями шкіл району. Гостя поділилася планами на майбутнє, відповіла на запитання учасників зустрічі. 19,20 січня учні шкіл району взяли участь в   обласному турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та хімії.


21-01-2008

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

16 січня в залі засідань агропромислового розвитку пройшло засідання районної комісії з питань створення фермерських господарств. На засіданні комісії розглядалося питання щодо створення фермерського господарства „Кизим В.І.”


21-01-2008

Інформація управління праці та соціального захисту населення

16 січня відбулась перевірка установ, розташованих на території Притінської сільської ради з питань впровадження другого етапу тарифної сітки. В результаті перевірки в Пристінській бібліотеці виявлено порушення щодо додержання умов колективного договору в частини терміну виплати заробітної плати. 


03-01-2008

Вітання Голови райдержадміністрації

Шановні  куп’янчани! Тепло і сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – з Новим роком та світлим Різдвом Христовим. Нехай Новий рік увійде до ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагомі здобутки. Веселих вам свят і доброго настрою у Новому році!
Голова райдержадміністрації О.Радченко

03-01-2008

„Прямий ефір”

26 грудня на каналі Куп’янського телебачення відбувся „Прямий ефір” голови райдержадміністрації Радченка О.О. Під час ефіру висвітлені питання газифікації населених пунктів, отримання державних актів на землю, питання телефонізації та ситуації щодо подальшої діяльності колишнього ЗАТ Агрофірма радгосп Московський.


03-01-2008

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

26 грудня бригадою фахівців Куп'янської міської лікарні проведено поглиблений медичний огляд дитячого населення на базі Сеньківської дільничної лікарні. Оглянуто 153 дітей. У цей же день начальник відділу охорони здоров’я Черкашина Н.Я. взяла участь у сесії Куп'янської районної ради з питання передачі закладів охорони здоров'я первинної медико - санітарної ланки до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Куп'янського району з послідуючим фінансуванням з районного бюджету.


03-01-2008

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

26 грудня спеціалісти служби у справах дітей  організували поїздки дітей пільгових категорій до Харківського цирку. Цього ж деня організовано відвідування дітьми пільгових категорій новорічної вистави.


03-01-2008

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

29 грудня у читальному залі Куп’янської центральної районної бібліотеки відбулася розважальна програма „На порозі Новий рік”


03-01-2008

Інформація управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

27 грудня начальником управління проводилась „гаряча лінія" по телефону 5-15-16. Звернулось 3 громадянина з питань надання матеріальної допомоги. У цей же деньвідбулася перевірка ЛВСП «Енергозбуд» з питань правильності нарахування пільг категоріям населення, які мають на них право згідно з діючим законодавством. В ході перевірки порушень не виявлено.


03-01-2008

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

Протягом тижня в загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли Новорічні свята. 25 грудня відбулася нарада керівників навчальних закладів району за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.Л.Івлєвої, начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Н.Я.Черкашиної.


03-01-2008

Засідання сесії районної ради

27 грудня 2007 року  відбулося пленарне засідання XXIII сесії районної ради Vскликання.


19-12-2007

Навчання державних службовців

10 грудня у районному Будинку культури відбувся семінар-навчання працівників апарату, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації.


19-12-2007

Перевірки сільських рад

15 грудня комісією райдержадміністрації проведені перевірки стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами Ягіднянської та Піщанської сільських рад.


19-12-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

10 грудня начальник відділу охорони здоров’я Черкашина Н.Я. взяла участь в робочій нараді у першого заступника начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питання передачі закладів охорони здоров’я первинної медико – санітарної ланки до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.


19-12-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

13 грудня проведений профілактичний рейд с. Кислівка, перевірені торгівельні точки. Випадків порушення правил торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями неповнолітнім не зафіксовано.


19-12-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

14 грудня в районному Будинку культури відбувся тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС. У цей же день в районному Будинку культури відбувся творчий вечір місцевої поетеси Ольги Верби (Білоножкіної).


19-12-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

13 грудня начальником управління проводилась „гаряча лінія" по телефону 5-15-16. Звернулось 3 громадянина з питань надання матеріальної допомоги. У цей же деньвідбулосьзасідання районної комісії щодо надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, за її рішенням надана матеріальна допомога 7 чол. на суму 680 грн.


19-12-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

Протягом тижня на базі відділу освіти для вчителів району проходив науково-практичний семінар на тему: „Практична соціальна робота для працівників”, який проводили працівники соціальної служби „Віфанія” (м.Київ). Протягом тижня проведені заходи до Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.     


19-12-2007

Інформація управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

13 грудня відбулась нарада з агрономами та механізаторами сільськогосподарських підприємств з питань:
- зберігання та підготовки ґрунтообробної техніки;
- навчання механізаторів в агрошколах господарств.


19-12-2007

Інформація відділу фізичної культури і спорту

13 грудня відбулась відкрита першість з баскетболу серед дівочих команд с. Петропавлівка, с. Піщане, с. Ягідне та с. Кіндрашівка. Кращим гравцем турніру визнана Бондаренко Марина (Петропавлівська ЗОШ).


17-12-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

Протягом тижня в загальноосвітніх навчальних закладах району  проведені заходи з нагоди 285-річниці Г.С.Сковороди, а саме: конкурс знавців творчості Г.С.Сковороди, літературні вікторини, художні читання, класні й тематичні години, виставки літератури в бібліотеках та кабінетах, усні журнали «Г.С.Сковорода і Харківщина», «Г.С.Сковорода і музика».


17-12-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

3  грудняз нагодиМіжнародного Дня людей з особливими вадами в районному Будинку культури працівниками управлінняорганізована виставка творів художньо-прикладного мистецтва, проведена безпрограшна лотерея, в якій взяли участь голови сільських рад, керівники підприємств, організацій установ, управлінь та відділів Куп’янської райдержадміністрації. В цей же день начальник управління виступила по місцевому радіо.


17-12-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

6 грудня в районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди святкування Дня   місцевого самоврядування. Кращих працівників привітали і нагородили  грамотами  голова   райдержадміністрації Радченко О.О. та голова районної ради Ківшар Г.В.. В концертній програмі взяли
участь аматори сільських закладів культури та районного Будинку культури.


17-12-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Протягом тижня працівниками служби проведена експертиза перевірки стану виховної роботи з питань профілактики правопорушень та злочинів Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Петропавлівської ЗОШ І-ІІ ст. та Петрівської  ЗОШ І-ІІІ ст.


17-12-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

5 грудня бригадою фахівців Куп’янської міської лікарні проведено поглиблений медичний огляд дитячого населення на базі Кислівської амбулаторії загальної практики  сімейної медицини. Оглянуто 126 дітей.


17-12-2007

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації О.Радченком

4 грудня відбувся особистий прийомгромадян головою райдержадміністрації  О.Радченком. На прийом звернулось 5 громадян із земельних питань та питань соціального захисту. На всі питання дані роз’яснення. 


04-12-2007

Інформація відділу фізкультури та спорту

У період з 25 по 29 листопада в районі проведені спортивні змагання, присвячені Дню Свободи. 29 листопада у с. Подоли відбувся матч Суперкубку з футболу між юнацькими командами „Олімп” та „Вимпел”. Перемогла команда „Вимпел” з рахунком 4:3. У цей же день відбулась товариська зустріч з баскетболу між командами Кіндрашівської та Петропавлівської ЗОШ. З рахунком 19:18 перемогла команда с. Кіндрашівка.


04-12-2007

Інформація районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

26 листопада в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відбулося засідання спеціалізованої соціальної служби "Школа волонтерів", що діє при Куп'янському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на тему: „Профілактика наркоманії та поширення СНІДу в молодіжному середовищі".


04-12-2007

Інформація управління агропромислового розвитку

27 листопада у залі засідань управління агропромислового розвитку Куп’янської районної держадміністрації відбулося засідання комісії по відшкодуванню коштів з Державного бюджету на фінансову підтримку підприємства агропромислового комплексу ЗАТ "Агрофірми "8 Березня".


04-12-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

30 листопада відбувся районний етап обласного фестивалю сімей - знавців української мови «Мама, тато, я – українська сім’я».
У цей же день відбулося святкування 70-річчя з дня заснування Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ст.


04-12-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

27 листопада відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій в оплаті праці та легалізація робочих місць. Розглянуто питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати по ПП «Синюк В.Д.». Засідання конфліктної комісії по призначенню соціальних допомог та житлових субсидій перенесено на 12 грудня.


04-12-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

26 листопада у відділі обслуговування дітей та юнацтва центральної районної бібліотеки працювала книжкова виставка - презентація "Захоплюючий світ фантастики". Читачам бібліотеки запропоновані нові книги наших земляків, творчого тандему Олега Ладиженського та Дмитра Громова.


04-12-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Протягом тижня в рамках Всеукраїнського рейду „Урок" працівниками служби проведена перевірка відвідування навчальних занять учнями Глушківської ЗОШ І-ІІІ ст., Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ст., Курилівської ЗОШ І-ІІ ст., Подолянської ЗОШ 1-ІІІ ст., Петрівської ЗОШ І-ІІ ст., Нечволодівської ЗОШ І-ІІІ ст. Під час рейдів проведена індивідуальна профілактична робота з учнями Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ст., Курилівської ЗОШ І-ІІ ст., Нечволодівської ЗОШ І-ІІІ ст. та перевірені умови проживання дітей у 4 кризових сім’ях, які проживають на території Нечволодівської та Петрівської сільських рад.


04-12-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

Протягом тижня лікарями загальної практики сімейної медицини продовжувався медичний огляд сільського населення в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації”. З початку акції оглянуто 22 300 чол. 26 листопада на базі Куп’янської центральної міської лікарні проведено нараду Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації з питання використання коштів на виконання державної програми „Цукровий діабет”.  У цей же день здійснена перевірка лікувально-профілактичних закладів району Головним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації з питання використання медичного обладнання, придбаного за кошти державного бюджету.


04-12-2007

„Запрошуємо до розмови”

28 листопада на каналі Куп’янського телебачення у програмі „Запрошуємо до розмови” заступник голови райдержадміністрації М.М.Ситник висвітлив діяльність райдержадміністрації в галузі сільського господарства, стан вирішення земельних, екологічних питань та ситуацію в районі зі сказом лисиць.


27-11-2007

Виїзний прийом громадян заступником голови

20 листопада відбувся виїзний прийом громадян заступником голови райдержадміністрації М.М.Ситником у Сеньківській сільській раді. На прийом звернулось 3 громадянина з земельних питань. На всі питання надані відповіді.


27-11-2007

Колегія райдержадміністрації

21 листопада у районному Будинку культури відбулось засідання колегії, де начальник управління праці та соціального захисту населення Лаптєва Л.В. доповіла про хід виконання Програми зайнятості за 9 місяців 2007 року та про хід виконання Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2007 рік. По всім питанням прийняті відповідні рішення.


27-11-2007

Апаратна нарада у голови райдержадміністрації

23 листопада відбулась апаратна нарада у голови райдержадміністрації. З першого питання „Про стан роботи щодо передачі об’єктів охорони здоров’я району з балансу сільських рад на баланс відділу охорони здоров’я райдержадміністрації” доповіла начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Н.Черкашина. В обговоренні цього питання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Івлєва, заступник голови райдержадміністрації О.Коваленко та голова райдержадміністрації О.Радченко.


27-11-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

 Протягом тижня лікарями загальної практики сімейної медицини продовжувався   медичний огляд сільського населення в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації”. З початку акції оглянуто 21 196 чол. 20 листопада проведено семінар - нараду із сімейними лікарями та завідуючими ФАПами з питання : „Перенатальні враження нервової системи у дітей раннього віку” за участю куратора району, кандидата медичних наук кафедри госпітальної педіатрії ХДМУ О.О.Риги.


27-11-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

19 листопада  спеціалістами служби проведена експертиза профілактично-виховної роботи Пристінської  ЗОШ. Протягом дня  фахівцями служби перевірені умови проживання дітей 3 кризових сімей, які мешкають на тepитopiї Пристінської   с/р та знаходяться   на обліку   ССД. Діти проживають у задовільних умовах.


27-11-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

23 листопада аматори Благодатівського сільського клубу взяли участь у VIII відкритому обласному фестивалі – конкурсі гумору і сатири „Шельменко вітає”. У цей же день працівники відділу взяли  участь в урочистостях і святковому концерті з нагоди 50 - річчя Ягіднянської ЗОШ.

 

27-11-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

21 листопада відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій в оплаті праці та легалізації робочих місць по ФГ «Коньшин Р.В.», ТОВ «Альянс».


27-11-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

24 та 25 листопада на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Курилівського ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови та основ правознавства, а також ІІ етап Міжнародного дитячого конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.


27-11-2007

Інформація управління агропромислового розвитку

22 листопада на базі сільськогосподарського підприємства ТОВ СП "Нібулон" спеціалістами управління проведена нарада з головними інженерами та бригадирами тракторних бригад сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності.


20-11-2007

Дорогі земляки!

Минуле залишило Україні важкий спадок людських бід і проблем.
24 листопада Україна відзначає День пам’яті жертв голодомору. Від початку голодомору, що забрав життя мільйонів українців, минуло не одне десятиліття. Скільки б не минуло років, ми будемо скорботно оплакувати замучених наших співвітчизників. Пам’ятати про них – наш святий обов’язок. Вірю – у цей день велика українська родина буде єдиною у своїй скорботі.
Нехай згадка про цей геноцид гірким болем живе у нашій пам’яті і застерігатиме від таких трагедій у майбутньому.

Голова райдержадміністрації 
О.Радченко


20-11-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

12 листопада спеціалістами управління проведено моніторинг стану рівня заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати. 14 листопада відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних допомог та житлових субсидій. На засіданні комісії розглянуто 152 заяви. 16 листопада здійснена перевірка Куп’янського будівельно-монтажного експлуатаційного управління південної залізниці щодо правильності нарахування пільг категоріям населення, які мають на них право згідно з діючим законодавством.


19-11-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

Протягом тижня в читальному залі ЦРБ до Дня працівників сільського господарства проходив перегляд літератури „Твої люди, Україно". 15 листопада в фойє районного Будинку культури діяла виставка майстрів народної творчості Куп'янського району. На виставці були представлені вироби з крейди, Слобожанська вишивка, флористика, картини з природних матеріалів. 15 листопада в районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства.


18-11-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

14 листопада спеціалістами служби проведена експертиза профілактично-виховної роботи Гусинської ЗОШ. Протягом дня фахівцями служби перевірені умови проживання дітей 5 кризових сімей, які мешкають на тepитopiї Гусинської с/р та знаходяться на обліку ССД. Діти проживають у задовільних умовах. В цей же день в рамках Всеукраїнського рейду „Урок" працівниками служби перевірено відвідування школи учнями Гусинської ЗОШ.


18-11-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

12 листопада в інформаційно-методичному центрі відділу освіти відбулася апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.Л. Івлєвої. Протягом тижня у всіх навчальних закладах району проведені заходи до 118-річниці від Дня народження Остапа Вишні. 17 - 18 листопада пройшов ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та історії на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Курилівського ліцею.


17-11-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

Протягом тижня лікарями загальної практики сімейної медицини продовжувався медичний огляд сільського населення в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації”. З початку акції оглянуто 19 524 чол. 15 листопада лікарем–гінекологом Куп’янської міської лікарні проведено медичний огляд жіночого населення на базі Кислівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Оглянуто 27 жінок. 16 листопада спеціалістами відділу проведено поглиблений медичний огляд підлітків, що знаходяться в зоні обслуговування Грушівської, Нечволодівської амбулаторій ЗПСМ та Петрівського, Благодатівського ФАПів на базі Куп’янської центральної міської лікарні. Оглянуто 27 чол.


14-11-2007

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

12 листопада відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації О.О. Радченком. На прийом звернулось 3 громадянина з питань телефонізації, виділення земельних ділянок. На всі питання дані роз’яснення.


14-11-2007

„Школи волонтера”

12 листопада у районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулись заняття „Школи волонтера” з питань профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.


13-11-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

6 листопада на базі Куп’янської центральної міської лікарні спеціалістами відділу проведено поглиблений медичний огляд підлітків, що знаходяться в зоні обслуговування Гусинської дільничної лікарні, Просянської амбулаторії ЗПСМ, Моначинівського та Московського ФАПу.

 

13-11-2007

Інформація управління економіки райдержадміністрації

9 листопада  в кабінеті заступника голови райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками управлінь, відділів та завідувачами  секторів райдержадміністрації  щодо розроблення Програми соціально - економічного розвитку району на 2008 рік.


13-11-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

9  листопада спеціалістами служби  проведена експертиза профілактично-виховної  роботи Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. За результатами перевірки робота в школі з даного питання визнана задовільною.


13-11-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

9 листопада в с.Гусинка відбулися урочистості з нагоди  325-річчя села. Жителів села привітала перший заступник голови райдержадміністрації О.Івлєва. В святковому концерті взяли участь фахівці відділу культури і туризму, учасники художньої самодіяльності з Моначинівського та Курилівського клубних закладів.


13-11-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

8 листопада начальник відділу соціальних допомог та житлових субсидій Житник А.Д. провів семінар зі спеціалістами сільських рад та працівниками управління з питань прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог та житлових субсидій.


13-11-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

У період з 7 по 9 листопада в інформаційно-методичному центрі відділу освіти пройшли засідання районних методичних об’єднань вчителів української мови та літератури, географії, біології, практичних психологів.


06-11-2007

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

30 жовтня в залі засідань управління агропромислового розвитку проведена нарада з головними інженерами сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності з питань зберігання сільськогосподарської техніки в зимовий період 2007 - 2008 років.


06-11-2007

Інформація відділу освіти райдержадміністрації

У період з 29 жовтня по 2 листопада в інформаційно-методичному центрі відділу освіти пройшли засідання районних методичних об’єднань вчителів трудового навчання, іноземної мови, зарубіжної літератури, економіки, математики з питань підготовки учнів до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. 30 жовтня на базі інформаційно-методичного центру відбулась нарада з директорами шкіл району за участю голови райдержадміністрації О.Радченка.


06-11-2007

Інформація управління праці та соціального захисту населення

28 жовтня спеціалістами управління здійснена перевірка Оливенського ФАПу щодо впровадження другого етапу тарифної сітки. В цей же день начальник управління провів прийом громадян з обмеженими фізичними можливостями та пристарілих громадян в приміщенні Куп’янського районного територіального центру.


06-11-2007

Інформація відділу культури і туризму райдержадміністрації

1 листопада в відділі культури і туризму відбулася нарада працівників культури.  2 листопада в районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників соціальної сфери.


06-11-2007

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

31 жовтня працівниками служби спільно з представниками кримінальної міліції у справах дітей проведено вилучення дитини з неблагополучної сім'ї в с.Кругляківка. Дитині надана матеріальна допомога у вигляді осіннього одягу і відправлено до Куп'янської міської лікарні (інфекційне дитяче відділення) на соціальні ліжка.


06-11-2007

Інформация управления экономики Купянского района

30 жовтня в кабінеті заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії по сплаті податків та інших обов'язкових платежів.


06-11-2007

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

30 жовтня бригадою науковців на базі Куп’янської міської лікарні проведено медичний огляд сільського населення в рамках Всеукраїнської акції „Від первинної ланки до здорової нації”. Оглянуто 128 чол. У цей же день начальником відділу проведено нараду в Сеньківській дільничній лікарні з питання скорочення ліжкового фонду лікарні. 1 листопада у відділі охорони здоров’я проведено семінар – нараду з медичними працівниками району.


06-11-2007

Конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця

29 жовтня конкурсною комісією райдержадміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. В конкурсі брав участь один претендент. За результатами письмового іспиту конкурсна комісія винесла рішення не допускати претендента до другого туру конкурсу у зв’язку з низьким рівнем підготовки.


На головну © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
На верх

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa
powered by cheap oakley sunglasses