Офіційний сайт Куп'янського району - www.kupyansk-rayon.osp-ua.info Офіційний сайт Куп'янського району - www.kupyansk-rayon.osp-ua.info
Про район
Районна влада
Підприємства та
бізнес
Пропозиції для інвесторів
Гуманітарна
сфера
Сервіс та
відпочинок
Символіка Куп'янщини

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Привітання Голови Райдержадміністрації
Ми щиро вітаємо Вас на сторінках нашого WEB-сайту і сподіваємося на плідну співпрацю. Куп'янський район заснований в 1923 році, розташований у східній частині Харківської області, межує із п'ятьма районами області та Луганською областю на сході.

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan


Карта Куп'янського району

Новини району
Пошук у новинах
Архів новин
E-Mail


Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
АРХІВ НОВИН
30-06-2006

Виїзний прийом громадян району першим заступником голови райдержадміністрації

6 червня відбувся виїзний прийом першого заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л. мешканців с. Гусинка. З питання встановлення телефону до першого заступника звернулося два громадянина, інвалід війни 3-ої групи та учасник бойових дій.
30-06-2006

Новини відділу культури і туризму

8 червня в районному відділі культури і туризму відбулась нарада працівників культури району, на якій обговорювались наступні питання: 1.Підготовка до регіонального фестивалю-конкурсу молодіжної естрадної пісні "Цвіт папороті". 2. Підготовка закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період. 3. Підготовка абітурієнтів до вступу в навчальні заклади культури.
30-06-2006

День здоров’я сільського населення

6 червня на території Курилівської сільської ради, в Подолянській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, проведено День здоров’я сільського населення бригадою лікарів обласної клінічної лікарні. Протягом дня оглянуто 55 мешканців сільської ради.
30-06-2006

Перевірка стану організації роботи з контрольними документами у відділі культури і туризму райдержадміністрації

6 червня завідувачем сектору контролю апарату райдержадміністрації О. Бондаревою здійснена перевірка стану організації роботи з контрольними документами у відділі культури і туризму райдержадміністрації.
30-06-2006

Управління праці та соціального захисту населення

З 5 по 9 червня спеціалістами відділу соціальних гарантій та пільг видано 13 тимчасових довідок особам, які мають право користуватися пільгами, відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
30-06-2006

Щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку

З 5 по 9 червня управлінням економіки райдержадміністрації проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку (сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Середня ціна на сало та цукор у порівнянні з минулим тижнем залишилася незмінною 8 - 18 грн., 4,50 грн., а на яловичину та свинину – підвищилася на 1 гривню і становила відповідно 21 грн. та 25 грн.
30-06-2006

Управління економіки інформує

6 червня: - відбулося засідання комісії щодо вирішення питань укладання угоди на здійснення компенсації затрат пасажирським перевізникам, які знаходяться в резерві основних перевізників, визначених конкурсом; - робочою групою здійснена перевірка суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб с.Пристін з питань дотримання трудового законодавства, правил торгівлі тощо.
30-06-2006

В управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації

8 червня проведено семінар-нараду з головними зоотехніками господарств району з питань щодо заготівлі грубих кормів (сіна, сінажу) при сучасній технології їх заготівлі. Увага присутніх була зосереджена на питанні застосування біоконсервантів „Лактис” при сінажируванні багаторічних трав, екологічної ефективності при його використанні та впливу на поживну цінність даного корму.
30-06-2006

Рейд по неблагополучним сім’ям району

8 червня начальником служби у справах неповнолітніх Діденковою Л.І. спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Радіоновим В.В, секретарем виконкому Нечволодівської сільської ради Козир Л.І. та методистом районного відділу освіти Літвіновою І.В. здійснено рейд-перевірку щодо виявлення бездоглядних і безпритульних дітей, дітей, схильних до бродяжництва, на території села Нечволодівка та перевірка роботи пришкільного оздоровчого табору.
30-06-2006

Чемпіонат району з футболу

11 червня відбувся ІІІ-й тур чемпіонату району з футболу серед дорослих та дитячих команд. Результати туру наступні: - серед дитячих команд: „Ромашка” – „Зоря” – 3:4, „Олімп” –„ Мрія ” – 0:2, „СВ” – „Надія” – 1:0; - серед дорослих команд: „Олімп” – Мрія „” – 3:2, „СВ” – „Надія„” – 5:0.
30-06-2006

„Прямий ефір” заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату

31 травня в „прямому ефірів” на запитання мешканців району відповідав заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату Ігнатьєв С.Є. Проблеми, які піднімали жителі району носили різноманітній характер: сміттєзвалище і якість води в с.Осинове, карантійний бур’ян на території сел Пристін та Сеньок, відсутність води на вулиці Приоскільній с. Пристін, установка телефонного зв’язку в с. Курилівка по вулиці Задорожній тощо. На всі запитання заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату пообіцяв дати конструктивні відповіді після детального вивчення названих проблем.
30-06-2006

Комплексна перевірка виконкому Сеньківської сільської ради з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

30 травня спеціалістами управлінь і відділів райдержадміністрації здійснена перевірка Сеньківської сільської ради з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками перевірки виконкому Сеньківської сільської ради складені відповідні акти.
30-06-2006

Засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

29 травня відбулося засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. На засіданні розглянуто питання про виконання Національної Програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18.10.2001 року №992/2001. Голова КМР з правової освіти населення, перший заступник голови райдержадміністрації Івлєва О. Л. доповіла про роботу районної міжвідомчої координаційно-методичної Ради з правової освіти населення за період з 2001 по 2005 роки щодо виконання заходів по реалізації положень Програми правової освіти населення Харківської області на 2001-2005 роки.
30-06-2006

„Прямий зв’язок” голови райдержадміністрації

1 червня в редакції газети „Вісник Куп’янщини” відбувся „прямий зв’язок” голови райдержадміністрації Радченка О.О. з населенням району. У ході „прямого зв’язку” поступило питання мешканців с. Сеньок стосовно користування ставком, який знаходиться у приватній власності. Голова райдержадміністрації пообіцяв розібратися з даним питанням.
30-06-2006

Свято „Останній дзвоник”

31 травня в усіх навчальних закладах району проведено свято „Останній дзвоник”. У святі взяли участь батьки учнів, представники райдержадміністрації, сільські голови, депутати районної та сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств, приватні підприємці. У Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів на святі був присутній начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Войтов І.М.
30-06-2006

Апаратна нарада у голови райдержадміністрації

2 червня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації, де розглянуто питання про хід підготовки до опалювального періоду 2006-2007 років. З доповіддю виступили Поваров М.О., заступник голови райдержадміністрації та Масляк І.В., начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації. У обговоренні доповіді взяли участь Черкашина Н.Я., начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, Лебединська Г.П., начальник відділу освіти райдержадміністрації, Серпокрил В.В., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, та Григорова А.Є., директор районного територіального центру обслуговування пенсіонерів, інвалідів, та одиноких непрацездатних громадян.
30-06-2006

Управління праці та соціального захисту населення

З 29 травня по 2 червня спеціалістами відділу соціальних гарантій та пільг видано 27 тимчасових довідок особам, які мають право користуватися пільгами відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
30-06-2006

Щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку

З 29 травня по 2 червня управлінням економіки райдержадміністрації проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку (сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Середня ціна на сало, яловичину, свинину та цукор у порівнянні з минулим тижнем залишилася незмінною і становила відповідно 8 - 18 грн., 20 грн , 24 грн., 4,50 грн.
30-06-2006

Управління економіки інформує

30 травня проведено засідання комісії з питання щодо контролю за своєчасністю сплати за енергоносії та житлово-комунальні послуги. На засіданні розглянуті питання щодо приведення тарифів з водопостачання до фактичних витрат, стан проведення розрахунків за спожиті енергоносії і необхідність впровадження енергозберігаючих технологій. У роботі комісії взяли участь сільські голови.
30-06-2006

В управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації

1 червня в управлінні агропромислового розвитку відбулося засідання комісії з питання щодо визначення сільськогосподарських підприємств, яким будуть надані кошти з державного бюджету на фінансову підтримку виробництва продукції рослинництва шляхом датування на 1 гектар посівів ярих культур. У ході роботи комісії вирішено затвердити 36 сільгосппідприємств району, які мають право на державну дотацію, та включити в реєстр підприємств, що займаються товарним виробництвом продукції рослинництва.
30-06-2006

До Дня захисту дітей

До Дня захисту дітей для маленьких мешканців району підготовлена цікава і насичена програма, яку Ви можете переглянути в повній версії новини.
30-06-2006

Спортивні новини

31 травня відбулася педагогічна нарада тренерів Куп’янської районної ДЮСШ, на якій підведені підсумки роботи Куп’янської районної ДЮСШ за 2005-2006 навчальний рік.
31-05-2006

Засідання колегії райдержадміністрації

24 квітня відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуті слідуючі питання: 1.Про стан забезпечення дотримання законодавства про працю та охорону праці на підприємствах, в організаціях та установах району. 2.Про стан розвитку галузі культури в районі у 2005 році, за І квартал 2006 року та перспективи розвитку до кінця 2006 року і на 2007 рік. 3. Про підсумки роботи об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2005-2006 рр. та заходи щодо підготовки о’бєктів до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2010 рр.
31-05-2006

Апаратна нарада у голови райдержадміністрації

25 травня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації, де розглянуті питання: 1. Про хід проведення профілактичних медоглядів ветеранів війни, забезпечення безкоштовного зубопротезування, слуховими апаратами й медикаментами за пільговими рецептами станом на 26 травня та плани на майбутнє. 2. Про підготовку навчальних закладів району до завершення 2005-2006 навчального року.
31-05-2006

Підготовка до оздоровлення дітей і підлітків влітку 2006 року

26 травня за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л. відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2006 року. У роботі наради взяли участь всі зацікавлені управління, відділи та служби райдержадміністрації.
31-05-2006

До Дня слов’янської писемності і культури

З 23 по 27 травня у Центральній районній бібліотеці проходила виставка – панорама "Свято духовної єдності", присвячена Дню словיянської писемності і культури. На виставці представлена література з історії розвитку книги та української мови, енциклопедії, словники.
31-05-2006

Районний конкурс молодих сімейних пар „ Сім’я – ключ від щастя”

25 травня на базі Петропавлівського Будинку культури пройшов районний конкурс молодих сімейних пар "Сімיя – ключ від щастя". Конкурс організовано та проведено спільними зусиллями відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, районного відділу культури і туризму. У конкурсі взяли участь молоді пари з Петропавлівки, Грушівки та Гусинки, які демонстрували свої таланти та здібності.
31-05-2006

Управління праці та соціального захисту населення

22-26 травня спеціалістами відділу соціальних гарантій та пільг видано 42 тимчасові довідки особам, які мають право користуватися пільгами відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
31-05-2006

Щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку

З 22 по 26 травня управлінням економіки райдержадміністрації проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку (сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Середня ціна на продукти: сало, яловичину, свинину, цукор - у порівнянні з минулим тижнем залишилася незмінною і становила відповідно 10 - 18 грн., 20 грн , 25 грн., 4,50 грн.
31-05-2006

Змагаються сільські команди

Неділя, 28 травня, видалася насиченим спортивним днем: - в приміщенні шахово-шашкового клубу „Золотий ферзь” відбулися змагання відкритої першості Куп’янщини з шашок, присвячені вшануванню пам’яті видатного земляка, гросмейстера Миколи Острошка. Перше місце посів Євген Євсєєв, друге – Артем Кузниченко, третє – Володимир Білоцерківський...
31-05-2006

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

23 травня організована робоча поїздка делегації району в складі керівників та спеціалістів сільгосппідприємств та управління агропромислового розвитку з питання вивчення передового досвіду ведення сільського господарства в КП МТС „Агро-Союз” с. Майське Синельниківського району Дніпропетровської області .
31-05-2006

День здоров’я сільського населення

26 травня на території Курилівської сільської ради, в Подолянській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, проведено День здоров’я сільського населення бригадою лікарів Куп’янської міської лікарні. Протягом дня оглянуто 43 мешканця сільської ради.
31-05-2006

Фестиваль-конкурс „Учень року -2006”

26 травня у районному Будинку культури пройшов фестиваль-конкурс „Учень року -2006”. 22 кращих учня із 21 навчального закладу району змагалися за звання „Учень року – 2006”. Перший заступник голови райдержадміністрації Івлєва О.Л. та начальник районного відділу освіти Лебединська Г.П. щиро привітали учасників фестивалю-конкурсу. Переможцями конкурсу стали учні з Моначинівської, Петропавлівської, Піщанської шкіл та Курилівського ліцею. Спонсори заходу Куп’янська філія ВАТ „Харківгаз”, кредитна спілка „Карат”, Куп’янський лісгоспзаг, ФГ „С.А.М.”, ФГ Коньшина Р.В, Петропавлівська та Сеньківська сільські ради, а також приватний підприємець Уткіна З.С. вручили переможцям подарунки та грошові премії.
31-05-2006

Перевірка стану організації роботи з контрольними документами в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації

26 травня завідувачем сектору контролю апарату райдержадміністрації О. Бондаревою здійснена перевірка стану організації роботи з контрольними документами в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації.
31-05-2006

Рейд по неблагополучним сім’ям району

Минулого тижня начальником служби у справах неповнолітніх Л.І. Діденковою спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді В.В. Радіоновим та оперуповноваженим відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх В.В.Калініченко здійснено рейд-перевірку щодо виявлення бездоглядних і безпритульних дітей та дітей, схильних до бродяжництва, на території сел Курилівка, Подоли, Кіндрашівка та Московка. Відвідані місця масового збору неповнолітніх: кіоски, кафе, магазини – бездоглядних дітей та дітей шкільного віку не виявлено. У ході перевірки повторно відвідані неблагополучні сім’ї: Ширко М.( с.Подоли), Москаленко К. (с.Курилівка), Михайлових, Шапки, Орлових (с.Московка).
27-04-2006

Виїзний прийом першого заступника голови райдержадміністрації

18 квітня перший заступник голови райдержадміністрації О. Івлєва провела виїзний прийом громадян в Грушівській сільській раді. У ході прийому звернулося 11 мешканців сільської ради, яких турбували питання пенсійного забезпечення, отримання соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям з дітьми, ремонту телефону, розпаювання землі для працівників соціальної сфери, обрізки дерев вздовж лінії електропередач тощо. Під час прийому надані всі необхідні роз’яснення щодо отримання соціальної допомоги, а питання, які потребують детального вивчення та залучення відповідних структур райдержадміністрації, поставлені на контроль.
27-04-2006

„Прямий ефір” голови райдержадміністрації

19 квітня під час „прямого ефіру” голови райдержадміністрації О.Радченка з громадянами району надійшло п’ять звернень, що стосувалися питань посівної кампанії на Куп’янщині, стану справ в тваринництві, заборгованості з виплати заробітної плати в районі, водопостачання в с. Сенькове по вул. Харківській, видачі земельних актів, пільгового проїзду чорнобильців тощо. На всі поставлені запитання голова райдержадміністрації надав вичерпні відповіді.
27-04-2006

Засідання сесії районної ради

19 квітня відбулося засідання сесії районної ради, на якому розглянуті наступні питання...
27-04-2006

З турботою про оздоровлення дітей і підлітків влітку 2006 року

19 квітня за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л. відбулося друге засідання районної робочої групи з питань підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2006 року. У роботі наради взяли участь всі зацікавлені управління, відділи та служби райдержадміністрації, а також головний лікар Куп’янської санепідемстанції Баранник М.М. та начальник Куп’янського СДПЧ-44 Метельов А.В.
27-04-2006

Апаратна нарада у голови райдержадміністрації

21 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації, де розглянуто питання про хід підготовки до проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2006 року.
27-04-2006

Інформація управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

19 квітня: - проведена нарада з питань проведення весняно–польових робіт і підготовки кормозбиральної техніки. Всі господарства, за винятком ВАТ „Московський”, активно включилися у весняно – польові роботи. У таких господарствах, як : СТОВ „Мрія”; СТОВ „Надія”; ФГ „Ромашка”; ФГ „САМ” проведено підживлення озимих і ярових культур на площі майже 4 тис. га, посіву цукрових буряків - на площі 400 га. Що стосується підготовки кормозбиральної техніки, то із 35 одиниць відремонтовано 24.
27-04-2006

Управління економіки повідомляє

З 17 по 21 квітня проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку (сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Середня ціна на сало та цукор у порівнянні з минулим тижнем залишилася незмінною, а саме: ціна на сало - 18 грн., на цукор – 4,30 грн., ціна на свинину та яловичину підвищилася на 1 грн. і становить відповідно 22 грн. та 19 грн.
27-04-2006

Управління праці та соціального захисту населення інформує

З 17 по 21 квітня спеціалістами відділу соціальних гарантій та пільг управління праці та соціального захисту населення видано 77 тимчасову довідку „Діти війни” особам, які мають право користуватися пільгами відповідно до Закону України „Про соціальний захист дітей війни”.
27-04-2006

Новини відділу освіти

18 квітня в методичному кабінеті відділу освіти за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л., начальника відділу охорони здоров’я Черкашиної Н.Я. та лікаря Куп’янської санепідемстанції Кулакової С.Г. відбулася нарада керівників навчальних закладів району. На нараді обговорювалися питання організації оздоровлення учнів у навчальних закладах та дитячому оздоровчому таборі „Сосновий” та впровадження в школах району освітніх технологій і прогресивного досвіду роботи.
27-04-2006

Перевірка стану організації роботи з контрольними документами в фінансовому управлінні райдержадміністрації

19 квітня завідувачем сектору контролю апарату райдержадміністрації О. Бондаревою здійснена перевірка стану організації роботи з контрольними документами в фінансовому управлінні райдержадміністрації.
27-04-2006

День здоров’я сільського населення

17 квітня на території Курилівської сільської ради, в Курилівській сімейній амбулаторії, проведено День здоров’я сільського населення. Цього разу до Курилівської сімейної амбулаторії завітали фахівці обласної дитячої клінічної лікарні, лікарі-педіатр, невролог, лор, окуліст, травматолог, ендокринолог, хірург, фтизіатр, дитячий гінеколог, лікар ультразвукової діагностики, кардіолог. Протягом дня було оглянуто 375 дітей із сел Новоосинове, ирилівка, Подоли.
27-04-2006

Інформує відділ культури і туризму

Протягом тижня у відділі обслуговування дітей і юнацтва Центральної районної бібліотеки проходила книжкова виставка „Великдень - свято Воскресіння”, на якій представлена література до цього великого православного свята.
27-04-2006

Двомісячник „Зелена весна”

Бажання побачити своє місто та район красивим і впорядкованим є нормальним бажанням кожного жителя Куп’янщини. Ось чому 20 квітня вже традиційно всі відділи та управління райдержадміністрації взяли активну участь у двомісячнику „Зелена весна”. Спільними зусиллями працівників всіх структур районної державної адміністрації приведена в порядок придорожня зелена лісосмуга від в’їзду в Куп’янськ до самого міста. Приємно відчувати, що кожний із нас вніс частку своєї праці по наведенню порядку і чистоти на рідній Куп’янщині.
27-04-2006

У Куп’янському районному територіальному центрі обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян

18 та 19 квітня відбулися збори соціальних працівників Куп’янського районного територіального центру обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян. Збори пройшли за участю спеціаліста відділу соціальних гарантій та пільг управління праці і соціального захисту населення та спеціаліста з питань соціального страхування населення. На зборах заслухані звіти соціальних працівників щодо різних видів наданих послуг громадянам, а також розглянуті питання про формування заявок на виконання господарських робіт, порядок оформлення пільг дітям війни за електроенергію; уточнена чисельність пільгового населення, яке повинно отримати компенсацію за вугілля.
02-03-2006

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

20 лютого відбулася перевірка ТОВ „ Теплові мережі” з питань правильності нарахування пільг категоріям населення, які мають на них право згідно з діючим законодавством. У результаті перевірки виявлені порушення чинного законодавства, списки пільговиків повернуті на доопрацювання. Цього дня здійснена також перевірка ЗАТ „Агрофон” з питань дотримання трудового законодавства та законодавства про охорону праці – порушень не виявлено. З аналогічного питання 22 лютого перевірялося ФГ Хорошка Л.М. У ході перевірки виявлені порушення строків виплати заробітної плати, правила пожежної безпеки та охорони праці.
02-03-2006

Новини відділу культури та туризму

21 лютого протягом дня в юнацькому відділі Центральної районної бібліотеки виставлена книжкова полиця «Слово давнє і сьогочасне», присвячене Міжнародному Дню рідної мови.
02-03-2006

Готуємося до весняно-польових робіт

21 лютого в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району щодо підготовки до проведення весняно-польових робіт. На нараді розглянуті питання про закупку насіння соняшнику, кукурудзи та цукрових буряків, придбання мінеральних добрив та захисту рослин, підготовки насіннєвих господарств до переатестації тощо.
02-03-2006

На допомогу виборцям

24 лютого в читальному залі Центральної районної бібліотеки розгорнуто постійно діючу, змінну виставку «Вибори - 2006», на якій представлено періодичні матеріали на допомогу виборцям: Конституція України, Закони України „Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України",” Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голі” ( із змінами) та інші закони нашої держави, витяги зі списку виборчих дільниць, виборчі програми різноманітних блоків та партій тощо.
02-03-2006

Молоді поети Куп’янщини

За „круглим столом” 21 лютого у методичному кабінеті районного відділу освіти зібралися молоді поети Куп’янщини на засідання, присвячене Міжнародному Дню рідної мови. У роботі „круглого столу” взяли участь школярі п’яти навчальних закладів району. Поетичний талант невичерпний – це вкотре довели сільські школярі, декламуючи власні вірші.
02-03-2006

Видача довідок дітям війни триває

Минулого тижня працівники районного управління соціального захисту населення здійснили виїзні прийоми громадян у Піщанській та Лісностінківській сільських радах. Видано 79 тимчасових довідок „Діти війни” особам, які мають право користуватися пільгами відповідно до Закону України „Про соціальний захист дітей війни”. Всього за минулий тиждень спеціалістами відділу соціальних гарантій та пільг видано 160 таких довідок.
02-03-2006

Новини відділу освіти

3 лютого в усіх навчальних закладах району проведено урочисті лінійки, виховні години, святкові концерти, конкурси з нагоди Дня захисника Вітчизни. На базі шкільних музеїв і бібліотек організовано тематичні виставки літературних публікацій, історичних документів, художніх творів, що відображають боротьбу народу України за свободу і незалежність.
02-03-2006

Управління економіки інформує

З 20 по 24 лютого проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку ( сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Станом на 24 лютого середня ціна на свинину – 25,00 грн., яловичину – 19,00 , сало – 14,00 – 18,00, ціна на цукор –4,50грн.
02-03-2006

Щоб весняна повінь не застала зненацька

21 лютого відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю представників обласної державної адміністрації. На порядок денний поставлені два важливі питання:
22-02-2006

Особистий прийом голови райдержадміністрації

6 лютого відбувся особистий прийом громадян району головою райдержадміністрації О.О. Радченком. У ході прийому надійшло 6 звернень жителів сільських населених пунктів. Мешканців району турбували питання розрахунку за паї, невиплата аліментів, заборгованість з виплати заробітної плати СТОВ „Зоря”, земельні питання тощо. На всі поставлені запитання керівник району дав вичерпні відповіді.
22-02-2006

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

З 6 по 10 лютого спеціалістами відділу соціальних гарантій та пільг управління праці та соціального захисту населення видано 262 тимчасові довідки особам, які мають право користуватися пільгами відповідно до Закону України „Про соціальний захист дітей війни”.
22-02-2006

Засідання Школи молодого вчителя

10 лютого в методичному кабінеті районного відділу освіти проведено засідання Школи молодого вчителя „Урок у системі навчально-виховного процесу та психологічні аспекти організації навчально-виховного процесу”, в якому взяли участь 22 молодих спеціаліста із 15 загальноосвітніх навчальних закладів. Молоді вчителі ознайомилися з основними вимогами до організації сучасного уроку та методикою аналізу уроку. З вчителями опрацьовано діагностичну методику „Психологічний портрет учителя”.
22-02-2006

Новини відділу культури та туризму

6 лютого в дитячому відділі Центральної районної бібліотеки пройшла книжкова виставка «Куп’янщина в потоці війни”, присвячена 63-ій річниці визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників.
22-02-2006

В управлінні агропромислового розвитку

7 лютого в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації проведена нарада з головними агрономами сільськогосподарських підприємств з питання надання практичної допомоги по накопиченню добрив та засобів захисту рослин та забезпечення насінням ярих зернових, соняшнику та кукурудзи. Надана практична допомога головним агрономам з вищезазначених питань.
22-02-2006

Управління економіки інформує

8 лютого відбулося засідання конкурсного комітету з автоперевезень. Розглянуті скарги громадян с.Моначинівка, с. Благодатівка щодо порушення перевізником СПД-ФО Єрецьким С.Ю. графіка перевезення пасажирів. Щодо скарг мешканців с. Моначинівка, які надходять у телефонному режимі до управління економіки, конкурсним комітетом винесено останнє попередження Єрецькому С.Ю. зважити свої можливості та остаточно прийняти рішення про забезпечення виконання рейсу: 7-00 м.Куп’янськ - с.Моначинівка або, в іншому разі, даний маршрут буде приєднано до зони обслуговування іншого перевізника
22-02-2006

Державна програма „Шкільний автобус” продовжує діяти на Куп’янщині

У п’ятницю, 10 лютого, школярі Ягідненської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали чудовий подарунок – новенький затишний шкільний автобус. Це вже другий шкільний автобус у районі. Перший такий автобус підвозить дітей Лісної Стінки. В урочистій обстановці педагогічному колективу школи передав автобус голова районної державної адміністрації О.О.Радченко.
22-02-2006

„Турнір тисячі команд з міні- футболу”

Команди району продовжують брати участь у „Турнірі тисячі команд з міні-футболу” на призи народної команди „Металіст”. Так, 6–7 лютого в смт. Дворічна відбувся ІІІ-й міжрайонний етап „Турніру тисячі команд з міні-футболу”.
14-02-2006

„Турнір тисячі команд з міні- футболу”

Команди району продовжують брати участь у „Турнірі тисячі команд з міні-футболу” на призи народної команди „Металіст”. Так, 6–7 лютого в смт. Дворічна відбувся ІІІ-й міжрайонний етап „Турніру тисячі команд з міні-футболу”.
14-02-2006

Державна програма „Шкільний автобус” продовжує діяти на Куп’янщині

У п’ятницю, 10 лютого, школярі Ягідненської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали чудовий подарунок – новенький затишний шкільний автобус. Це вже другий шкільний автобус у районі.
14-02-2006

Управління економіки інформує

8 лютого відбулося засідання конкурсного комітету з автоперевезень. Розглянуті скарги громадян с.Моначинівка, с. Благодатівка щодо порушення перевізником СПД-ФО Єрецьким С.Ю. графіка перевезення пасажирів. Щодо скарг мешканців с. Моначинівка, які надходять у телефонному режимі до управління економіки, конкурсним комітетом винесено останнє попередження Єрецькому С.Ю. зважити свої можливості та остаточно прийняти рішення про забезпечення виконання рейсу: 7-00 м.Куп’янськ - с.Моначинівка або, в іншому разі, даний маршрут буде приєднано до зони обслуговування іншого перевізника.
14-02-2006

В управлінні агропромислового розвитку

7 лютого в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації проведена нарада з головними агрономами сільськогосподарських підприємств з питання надання практичної допомоги по накопиченню добрив та засобів захисту рослин та забезпечення насінням ярих зернових, соняшнику та кукурудзи. Надана практична допомога головним агрономам з вищезазначених питань. Закуплено 1 тис. тон мінеральних добрив. Сільськогосподарські підприємства забезпечені насінням ярих зернових і зернобобових у повному обсязі, засобами захисту рослин - на 57,2% , насінням кукурудзи - на 77%, соняшнику – на 50%.
14-02-2006

Новини відділу культури та туризму

6 лютого в дитячому відділі Центральної районної бібліотеки пройшла книжкова виставка «Куп’янщина в потоці війни”, присвячена 63-ій річниці визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників.
14-02-2006

Засідання Школи молодого вчителя

10 лютого в методичному кабінеті районного відділу освіти проведено засідання Школи молодого вчителя „Урок у системі навчально-виховного процесу та психологічні аспекти організації навчально-виховного процесу”, в якому взяли участь 22 молодих спеціаліста із 15 загальноосвітніх навчальних закладів.
14-02-2006

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

З 6 по 10 лютого спеціалістами відділу соціальних гарантій та пільг управління праці та соціального захисту населення видано 262 тимчасові довідки особам, які мають право користуватися пільгами відповідно до Закону України „Про соціальний захист дітей війни”.
14-02-2006

Особистий прийом голови райдержадміністрації

6 лютого відбувся особистий прийом громадян району головою райдержадміністрації О.О. Радченком. У ході прийому надійшло 6 звернень жителів сільських населених пунктів.
26-01-2006

На ресурс osp-ua.info була здійснена хакерська атака

Директору Інституту трансформації суспільства Соскіну Олегу Ігоровичу Вих. № 460/160106 від 16 січня 2006 року
На головну © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua
На верх

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

TyTa
powered by cheap oakley sunglasses