www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Куп'янськ:Відбувся мітинг до Дня скорботи
20.06.2014

20 червня представники куп’янської громади різних поколінь зібралися на площі Леніна біля міськвиконкому з однією спільною почесною метою - вшанувати пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни в Україні.

Розпочалися заходи пам’ятною ходою за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників міської влади, депутатського корпусу, громадськості міста, учбової молоді, а також делегацій від підприємств, організацій та установ міста. Багаточисельна колона з прапорами та квітами о 09.45 рушила до Парку Перемоги, де о 10.00 відбувся тематичний мітинг-реквієм з нагоди 73-ьої річниці початку найжорстокішої війни з фашистськими загарбниками за мирне та вільне життя нашої країни. Перед початком мітингу Отець Василій відслужив панахиду по всім загиблим в роки війни. З промовами до присутніх звернулися міський голова Володимир Демченко та голова комітету ветеранів війни та воїнської служби Куп'янської міської організації ветеранів Леонід Павлович Сохоцький.

Після промов виступаючих метроном відрахував хвилину мовчання в пам'ять жертв війни, а потім чисельні живі квіти від куп’янчан різних поколінь вкрили підніжжя пам’ятника великому подвигу солдату у знак нескінченної вдячності за довгі десятиліття мирного життя.

Щоб полум’я війни більше ніколи не торкнулося нашої землі, звертаємося до всіх земляків із закликом свято берегти кожного ветерана як живого свідка подій воєнного лихоліття, берегти пам'ять про ті страшні воєнні роки і вшановувати пам'ять тих, хто ціною власного життя наближав довгоочікуваний День Перемоги.


Куп'янська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua