www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує
18.12.2008

Протягом тижня фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації в рамках Всеукраїнського рейду „Урок” проводилися перевірки відвідування учнями навчальних занять в ЗОШ району: направлено клопотання до ССД м. Куп’янська щодо позбавлення батьківських прав батьків учнів Подолянської ЗОШ; проводилася робота по притягненню до відповідальності батьків учнів шкіл району; організовано за допомогою сільських рад надання подарунків до Дня Святого Миколая дітям, які проживають у надзвичайних умовах; проводилась робота щодо перевірки умов проживання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників. 

Фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації надано гуманітарну допомогу 5 дітям із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, на суму 450 грн. Здійснено тимчасове влаштування дитини, мати якої померла, в сім’ю, з послідуючим оформленням піклування. 

18 грудня фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації перевірено стан роботи з профілактики правопорушень та злочинів серед учнів у Ягідненській ЗОШ. У школі робота з даного питання проводиться на достатньому рівні, результати перевірки відображені у відповідній довідці. 

Інформація Куп’янської райдержадміністрації за період з 15 по 20 грудня 2008 р.

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua