www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Засідання колегії райдержадміністрації
22.04.2008

16 квітня проведено засідання колегії райдержадміністрації, на якій були розглянуті питання: 1. Про організацію оздоровлення дітей у пришкільних таборах та ДОТ „Сосновий” влітку 2008 р.

Про стан підготовки до оздоровлення дітей у районі доповіла перший заступник голови райдержадміністрації О.Івлєва. У обговоренні цього питання взяли участь начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Н.Черкашина, санітарний лікар С.Кулакова, начальник відділу освіти райдержадміністрації А.Сак, заступник голови райдержадміністрації І.Масляк., сільські голови та депутати районної ради. Голова райдержадміністрації О.Радченко підвів підсумок. 2. Про стан роботи з кадрами, організацію навчання та підвищення кваліфікації державних службовців, дотримання вимог чинного законодавства про державну службу і боротьбу з корупцією в управліннях і відділах райдержадміністрації у 2007 р.

Доповіла начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації О.Панікар. У обговоренні взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Л.Лаптєва та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М.Бочарніков. За підсумками роботи колегії райдержадміністрації прийнято відповідні рішення, підготовлено проекти розпоряджень. Інформація

Куп’янської райдержадміністрації

з 14 по 18 квітня 2008 р.

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua