www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Відділ освіти райдержадміністрації інформує
15.04.2008

Протягом тижня у загальноосвітніх навчальних закладах району проводились районні етапи конкурсів «SOS-вернісаж» та « Юний дослідник». 



7 квітня начальником відділу освіти спільно з лікарем районної СЕС здійснено виїзди у навчальні заклади району (Просянська ЗОШ І-ІІІ ст., Гусинська ЗОШ І-ІІІ ст., Моначинівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Кіндрашівська ЗОШ І-ІІІ ст.). 



У цей же день на базі інформаційно-методичного центру відділу освіти проведено засідання районної атестаційної комісії. 



8 квітня за участю заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л. відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів району з питань:

а) організаційно-методичне забезпечення державної підсумкової атестації випускників навчальних закладів, як державного контролю та моніторингу відповідності знань учнів Державному стандарту загальної середньої освіти;

б) про підсумки ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, результати участі в МАН та ін. ;

в) про організацію роботи загальноосвітніх навчальних закладів району з цивільної оборони. 



9 квітня на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли змагання з чотирьохборства за програмою щорічної спартакіади «Спорт протягом життя». 



10-11 квітня методистами Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти проведено дні аналізу та регуляції у районі за темою: «Моніторинг якості освіти загальноосвітніх закладів». У рамках днів аналізу та регуляції відвідано Нечволодівську ЗОШ І-ІІІ ст., Ягіднянську ЗОШ І-ІІІ ст., Подолянську ЗОШ І-ІІІ ст. та проведено семінар-нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. 



10 квітня начальник відділу освіти взяла участь у обласній селекторній нараді з питань закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. 



Того ж дня керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії взяв участь у науково-практичному семінарі за темою: «Інноваційна діяльність керівників районних методичних об’єднань вчителів фізики та астрономії». 11 квітня у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли заходи до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики. 



У цей же день завідувач інформаційно-методичного центру відділу освіти взяла участь у семінарі з питань організації та проведення атестаційної експертизи та підготовки атестаційних справ (на форумі в мережі Інернет). 



12 квітня команда Глушківської ЗОШ І-ІІІ ст.. брала участь у фіналі КВК серед ЗНЗ Харківської області. 



Інформація

Куп’янської райдержадміністрації

з 7 по 11 квітня 2008 р.

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua