www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Відділ освіти райдержадміністрації інформує
08.04.2008

Протягом тижня до районного Будинку дитячої та юнацької творчості надходили кращі учнівські роботи на конкурс «SOS - вернісаж», підсумки конкурсу будуть підведені на наступному тижні.

1 квітня: - до Всесвітнього Дня гумору на базі краєзнавчого музею міста Куп’янськ проведено районний конкурс гумору і сатири «Шельменко вітає». У конкурсі взяли участь учні 10 шкіл, переможці конкурсу нагородженні грамотами відділу освіти. Кращими визначено: І місце - Носач О., учень Смородьківської ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце – Гладка Н., учениця Глушківської ЗОШ І –ІІІ ст. та Удовик А., учень Гусинської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце - Ільїн П. та Мороз Ю., учні Моначинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Інші учасники конкурсу нагороджені за перемогу у різних номінаціях; - на базі інформаційно-методичного центру відділу освіти проведено районне методичне об’єднання вчителів з предмету «Захист Вітчизни» з питань підготовки та проведення навчально-польових зборів; - начальник відділу освіти Сак А.В. та керівники загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у селекторній нараді МОН України з питань зовнішнього незалежного оцінювання.

4 квітня у навчальних закладах проведені заходи до Всесвітнього Дня здоров’я (спортивні змагання, вікторини, конкурси малюнків). Інформація

Куп’янської райдержадміністрації

з 31 березня по 4 квітня 2008 р.

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua