www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Інформація відділу освіти райдержадміністрації
27.11.2007

Протягом тижня у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшли заходи до Дня спільних дій в інтересах дітей, щодо вшанування пам’яті жертв голодомору та шкільний етап Всеукраїнського конкурсу знавців олімпійського спорту.                                                                              21 листопада проведено районне методичне об’єднання вчителів фізичної культури з питання „Організація та проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу знавців олімпійського спорту”.                     


21 та 22 листопада методистами Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти на базі Глушківської та Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено семінар з питань громадянської освіти і виховання, стану викладання предметів художньо - естетичного циклу.


22 листопада у інформаційно-методичному центрі районного відділу освіти відбувся семінар керівників дошкільних навчальних закладів з питань:


- наступність у роботі дошкільних навчальних закладів і початкової школи;


- про організацію роботи з дітьми, які не відвідують дошкільні навчальні заклади.                           23 листопада   у Ягіднянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося святкування 50-річчя заснування школи. Перший заступник голови райдержадміністрації Івлєва О.Л. привітала педагогічний колектив закладу зі святом та вручила йому Почесну грамоту райдержадміністрації і райради.          24 та 25 листопада на базі 
Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Курилівського ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови та основ правознавства, а також ІІ етап Міжнародного дитячого конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.Інформація  Куп’янської райдержадміністрації

з 19 по 23 листопада 2007 р.

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua