www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Інформація відділу охорони здоров’я
26.09.2007

17 вересня спеціалістами відділу здійснена перевірка Сеньківської дільничної лікарні з питання підготовки лікувально-профілактичного закладу до зими, заготівлі овочів та проведення цільових медичних оглядів населення.


В цей же день відбувся виїзд начальника відділу охорони здоров’я та лікаря-статистика до Кругляківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з метою перевірки проведення цільових медичних оглядів та диспансеризації дитячого населення.


18 вересня начальник відділу охорони здоров’я та лікар-статистик здійснили перевірку Благодатівського фельдшерсько-акушерського пункту з питань диспансеризації дитячого населення.


Продовжувалася Всеукраїнська акція “Від первинної  ланки до здорової нації”.  18 вересня бригада фахівців обласної клінічної лікарні та пересувного лабораторного комплексу на базі Грушівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини провела медичний огляд сільського населення.  Оглянуто 389 чол. Цього ж дня бригада фахівців Куп’янської міської та центральної  лікарень на базі Кіндрашівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини  оглянула 189 сільських жителів. 20 вересня бригада вчених на базі Куп’янської центральної міської лікарні здійснила медичний огляд сільського населення району на третинному рівні.


19 вересня здійснений виїзд начальника відділу охорони здоров’я до лікувально-профілактичних закладів Ягіднянської сільської ради (Ягідненська амбулаторія ЗПСМ, Іванівський, Тарасівський, Миколаївський, “Перемога” – фельдшерські пункти)     з метою перевірки підготовки медичних закладів до осінньо-зимового періоду. Інформація про виконання заходів

Куп’янської райдержадміністрації

за період 17 по 21 вересня 2007 р


© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua