www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Інформація відділу охорони здоров’я райдержадміністрації
28.05.2007
21 травня:
- проведено комплексний медичний огляд населення сімейним лікарем та лікарем-стоматологом на базі Лісностінківської сімейної амбулаторії. Сімейним лікарем оглянуто 22 особи, лікарем-стоматологом – 20 осіб;

- здійснений виїзд начальника відділу охорони здоров’я Черкашиної Н.Я. та заступника голови райдержадміністрації Масляка І.В. до Сеньківської дільничної лікарні з метою огляду приміщення та визначення обсягів ремонтних робіт для створення пункту швидкої допомоги.

- лікар-статистик відділу охорони здоров’я райдержадміністрації відвідав Сеньківську дільничну лікарню з метою перевірки стану організації і проведення цільових та періодичних медичних оглядів населення лікарської дільниці.

22 травня:
– проведено комплексний медичний огляд населення за участю сімейного лікаря, гінеколога та стоматолога на базі Кругляківської сімейної амбулаторії. Оглянуто 33 особи;

– відбувся виїзд бригади фахівців у складі хірурга, імунолога, невролога, стоматолога, гінеколога та сімейного лікаря до Моначинівського фельдшерсько-акушерського пункту з метою проведення профілактичного медичного огляду населення. Оглянуто 123 особи;

- начальник відділу охорони здоров’я Черкашина Н.Я. взяла участь у кущовій нараді з питання організації відзначення професійного свята Дня медичного працівника, яка відбулася за участю представника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації у Куп’янському медичному коледжі ім. М. Шкарлетової.

24 травня:
– проведена нарада-навчання медичних працівників лікувально-профілактичних закладів району в рамках “Дня фахівця”;

– здійснено перевірку діяльності лікувально-профілактичних закладів, розташованих на території Ягіднянської сільської ради.

25 травня проведено інструктаж-нараду з питання інвентаризації в закладах первинної медико-санітарної допомоги населенню.

Інформація Куп’янської райдержадміністрації
за період з 21 по 25 травня 2007 р.


© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua