www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Новини відділу культури
10.04.2007
З 3 по 7 квітня у відділі обслуговування дітей та юнацтва Куп’янської центральної районної бібліотеки проходила виставка «Великодні дзвони», присвячена найсвітлішому святу християнського світу – Пасці.

Відвідувачам бібліотеки запропоновані книги, що допомагають прилучити дітей до духовної спадщини поколінь, витоки яких беруться із глибини віків і які пов’язані з іменем Ісуса Христа.

Вперше на книжковій виставці експонується вибірка віршів відомого церковного діяча і богослова Митрополита Харківського і Богодухівського Никодима під назвою «Подих серця до творця».

Заслуговує уваги видання О.Соломченко «Писанки Українських Карпат» та читанка для самих маленьких відвідувачів бібліотеки «Читанка для Калинки та Тарасика» - автор Нечай-Горбачук Л.Д. Для тих, хто в день Святої Пасхи готуватиме святкові великодні страви – рецепти приготування страв, що традиційно готуються на Великдень.

6 квітня:
- до Дня здоров’я працівники Куп’янської центральної районної бібліотеки підготували та провели бібліографічний огляд друкованих видань „Твоє здоров’я у твоїх руках";

- в приміщенні читального залу Куп’янської центральної районної бібліотеки відбувся перегляд літератури «Людина і релігія: історія і сьогодення».

Інформація Куп’янської райдержадміністрації
за період з 2 по 7 квітня 2007 р.


© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua