www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

В управлінні праці та соціального захисту населення
29.03.2007
26 березня працівниками управління проведені виїзні прийоми громадян у Пристінській та Сеньківській сільських радах.

З питаннями щодо надання пільг пільговим категоріям населення та пільгового проїзду звернулося 12 громадян с. Пристін та 16 громадян с. Сенькове.

28 березня відбувся прийом громадян з обмеженими фізичними можливостями та пристарілих громадян в приміщенні Куп'янського районного територіального центру. Звернулося 2 громадянина з питань соціального захисту. У цей же день проведено виїзний прийом громадян у Кіндрашівській сільській раді, звернулося 5 громадян з питань надання пільг пільговим категоріям населення та пільгового проїзду;

29 березня:
- відбулася перевірка ФГ «Синицького О.Ф.» з питань дотримання
законодавства про працю. В результаті перевірки виявлено порушення ст. 24 КЗпП України (не укладені трудові угоди з найманими працівниками, матеріали передані до суду державним інспектором праці).

- відбулася перевірка ХОКП «ДРІТ» з питань правильності нарахування пільг категоріям населення, які мають на них право згідно з діючим законодавством. В результаті перевірки виявлено відсутність документів на громадян, які мають право на пільги, та порушення при нарахування пільг.

- начальником управління проведена «гаряча лінія» по телефону 5-15-16. На протязі дня звернулось 3 громадянина з питань соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги, пільговий проїзд та ін.).

- відбувся виїзний прийом громадян у Просянській сільській раді, під час якого звернулося 28 громадян щодо надання пільг пільговим категоріям населення та пільгового проїзду.

Інформація Куп’янської райдержадміністрації
за період з 26 по 31 березня 2007 р.


© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua