www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Залучення іноземних інвестицій
29.03.2007
27 березня о 13.00 у малому залі засідань Будинку рад відбувся семінар „Розробка системи позабюджетного фінансування розвитку сільських територій”.

У семінарі взяли участь сільські голови, голови сільгосппідприємств, представники райдержадміністрації.Відкрила семінар перший заступник голови райдержадміністрації О.Івлєва.

Консультації та методичні рекомендації щодо залучення іноземних інвестицій до району надавала консультант консалтингової фірми „Українсько – голландський центр аграрних технологій” Рудіч Олена Леонідівна.

Куп’янський район вибрано пілотною площадкою для впровадження проектів „Підтримка місцевих громад з питань розвитку комунального господарства” та „Підтримка приватних підприємців з питань розвитку бізнесу”. В Україні обрано лише 2 пілотних площадки, це Чернігівський район Чернігівської області та Куп’янський район Харківської області.

Олена Леонідівна також проінформувала про інші проекти Світового банку та Європейського союзу, які будуть працювати на території України, і в яких можна взяти участь громадам Куп’янського району.

29 березня Рудіч О.Л. зустрілася з головою райдержадміністрації Радченком О.О. та його заступниками і запропонувала керівництву району визначитися з тим, у яких проектах Куп’янський район буде брати участь.

Інформація Куп’янської райдержадміністрації
за період з 26 по 31 березня 2007 р.

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua