www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Наради, навчання, семінари керівників і спеціалістів сільгосппідприємств району
17.02.2007
З 13 по 16 лютого на базі Харківського державного технічного університету ім. П.Василенка проходили навчання керівників сільськогосподарських підприємств району.

14 лютого:
- проведена нарада з керівниками господарств та головними зоотехніками господарств щодо стану тваринництва в сільгосппідприємствах району. На нараді підведені підсумки розвитку галузі тваринництва в районі за 2005 – 2006 роки та розроблені заходи щодо збільшення обсягів виробництва продукції тваринництва в зимовий період. З цією метою в районі планується створити сучасну експериментальну базу, застосування новітніх технологій в господарствах різних форм власності на основі розвитку механізмів сервісного обслуговування господарств та населення. Для цього передбачається залучення наукового потенціалу, науково-дослідних інститутів систем УААН та вищих навчальних закладів, які суттєво впливають на ефективність впровадження завершених наукових розробок і регіональних програм забезпечення агропромислового комплексу району;
- бухгалтерські служби сільгосппідприємств СТОВ „Мрія”, ФГ „Ромашка”, ФГ „Коньшин В.Д.”, СТОВ „Надія”, ФГ „Клепка” взяли участь у обласному семінарі з актуальних питань оподаткування, обліку і звітності.

16 лютого з головними інженерами сільгосппідприємств району проведена нарада по підготовці сільськогосподарської техніки до проведення технічного огляду та ремонту техніки.

Інформація Куп’янської райдержадміністрації
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua