www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

До Дня визволення Куп’янщини від фашистських загарбників
03.02.2007
З 30 січня по 3 лютого у відділі обслуговування дітей та юнацтва ЦРБ проходила книжкова виставка “Уроки війни – століття пам’яті”, присвячена річниці визволення Куп’янська від фашистських загарбників.

На виставці представлені книги та матеріали з місцевих газет про події кінця січня, початку лютого 1943 року, коли радянські війська звільнили Куп’янщину від гітлерівців.

31 січня для учнів 9-х класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Куп’янська проведено урок пам’яті “Рідну землю вони берегли” та для ліцеїстів Куп’янського професійного аграрного ліцею урок історії “Пам’ять далеких тих років”. Працівники відділу обслуговування дітей та юнацтва центральної районної бібліотеки у своїх розповідях відновили офіційну хроніку подій та озвучили спогади жителів м. Куп’янська про воєнні дії з 31 січня по 3 лютого 1943 року; прозвучали вірші, присвячені Дню визволення міста Куп’янська.

2 лютого, вранці, відбулося покладання квітів до Стели загиблим, а о 10 годині в районному Будинку культури пройшов святковий концерт для ветеранів вуійни. У програмі концерту: духовий оркестр, виступи учасників художньої самодіяльності району.

3 лютого в с. Сенькове за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івлєвої О.Л. відбулися урочисті заходи з нагоди 64-ої річниці визволення села від фашистських загарбників.

Інформація Куп’янської райдержадміністрації
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua