www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Засідання колегії райдержадміністрації
23.11.2006
15 листопада відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті такі питання:

1. Про хід виконання Програми соціального захисту населення Куп’янського району протягом 2006 року.(Доповідь Лаптєвої Л.В.- начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.).

2. Про розвиток дошкільної та позашкільної освіти в системі загальної середньої освіти. (Доповідь Заєць В.Г. – головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації).

3. Про затвердження осіб, рекомендованих для направлення на навчання до Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.
(Інформація Панікар О.О. – начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації).

4. Про стан виконання Указу Президента України від 26 липня 2005 року № 1132/2005 „Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України” за 9 місяців 2006 року. (Доповідь Бондарєвої О.О. – завідувача сектору контролю апарату райдержадміністрації).

5. Про погашення дебіторської та кредиторської заборгованості управліннями та відділами райдержадміністрації, які утримуються за рахунок Державного бюджету.
(Доповідь Григорової Л.В. – начальника фінансового управління райдержадміністрації).

У обговоренні вказаних питань взяли участь Григорова А.Є., директор Куп’янського райтерцентру, Черкашина Н.Я., начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, Письмак О. В., директор Куп’янського міськрайцентру зайнятості, Доценко О.С., директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти райдержадміністрації, Попова О.В. – завідуюча ДНЗ с.Курилівка-1, Масляк І.В, начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, Ігнатьєв С.Є., заступник голови райдержадміністрації.

У порядку контролю розглядалося питання про виконання рішення колегії райдержадміністрації від 18.10.2006 р. щодо підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2006-20078 рр. Доповідав Масляк І.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

Колегія райдержадміністрації прийняла відповідні рішення.

Інформація
Куп’янської райдержадміністрації
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua