www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

В управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації
30.06.2006
8 червня проведено семінар-нараду з головними зоотехніками господарств району з питань щодо заготівлі грубих кормів (сіна, сінажу) при сучасній технології їх заготівлі. Увага присутніх була зосереджена на питанні застосування біоконсервантів „Лактис” при сінажируванні багаторічних трав, екологічної ефективності при його використанні та впливу на поживну цінність даного корму.

Цього дня відбулась нарада з агрономічною службою - "День поля" з питання щодо вивчення передових технологій по вирощуванню соняшнику та цукрових буряків.

На нараді розглянуто питання по догляду за просапними культурами в умовах 2006 року. Керівникам ЗАТ „Агрофірма „8 Березня” та ПСП „Вікторія плюс” вказано на недоліки при застосуванні гербіцидів на посівах цукрових буряків. Господарствам рекомендовано завершити формування площ кукурудзи та соняшнику до 15 червня та провести інвентаризацію просапних культур до 16 червня поточного року.

Як позитивна сторона відмічено нарощування застосування засобів захисту рослин у більшості господарств, площа яких складає 26 тис.га. Особливу увагу звернено на використанні страхових гербіцидів у посівах кукурудзи. Крім цього розглянуто питання підготовки полів до об’їзду та підготовки складів і токів до прийому урожаю 2006 року.
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua