www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Управління економіки повідомляє
27.04.2006
З 17 по 21 квітня проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку (сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Середня ціна на сало та цукор у порівнянні з минулим тижнем залишилася незмінною, а саме: ціна на сало - 18 грн., на цукор – 4,30 грн., ціна на свинину та яловичину підвищилася на 1 грн. і становить відповідно 22 грн. та 19 грн.

18 та 19 квітня:
- робочою групою управління економіки здійснені перевірки суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб сел Грушівка, Кіндрашівка, Гусинка, Просянка, Вишнівка та Моначинівка. Перевірки здійснені з метою посилення контролю за охороною праці, своєчасністю оплати праці, станом фінансової дисципліни, обліку і звітності, за виконанням державних контрактів і зобов’язань перед бюджетом, дотриманням правил торгівлі. За результатами перевірки складено відповідні акти щодо встановлених порушень;
- начальником управління економіки та технологом районного відділу освіти здійснена перевірка стану харчування учнів Кіндрашівської та Гусинської загальноосвітніх шкіл.

21 квітня відбулося засідання конкурсного комітету з автоперевезень на автобусних маршрутах Куп’янської районної державної адміністрації, а саме: Куп’янськ АС - Благодатівка та Куп’янськ АС - Моначинівка. У зв’язку із внесеними змінами до Закону України „Про автомобільний транспорт” від 07.04.2006 року, де повноваження щодо організації пасажирських перевезень покладаються на обласні державні адміністрації, винесено рішення направити лист до облдержадміністрації для визначення тимчасового перевізника до проведення засідання конкурсного комітету з автоперевезень облдержадміністрацією.
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua