www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Новини відділу культури та туризму
02.03.2006
21 лютого протягом дня в юнацькому відділі Центральної районної бібліотеки виставлена книжкова полиця «Слово давнє і сьогочасне», присвячене Міжнародному Дню рідної мови.

22 лютого в міському територіальному центрі проведена бесіда «Природа – джерело здоров’я людей”. Працівниками Центральної районної бібліотеки розглянута проблема про вічний взаємозв’язок природи і людини, бо історія людства – це тисячолітній розвиток взаємовідносин людини з природою.

23 лютого в Курилівському клубі відбувся районний святковий концерт до Дня захисника Вітчизни. На свято завітали Радченко О.О., голова райдержадміністрації, Ігнатьєв С.Є., заступник голови райдержадміністрації, керівник аппарату, Хітрін В.В., сільський голова Курилівськолї сільської ради, Шкарлет С.Ю., голова спілки воїнів-інтернаціоналістів, Помазан І.П. та Дробот А.Д., колишні начальники гарнізону «Військового містечка». Радченко О.О. привітав присутніх зі святом і вручив подяки та квіти ветеранам військової служби з нагоди Дня захисника Вітчизни. У концертній програмі, підготовленій районним організаційно-методичним центром відділу культури і туризму, взяли участь аматори художньої самодіяльності району та районного Будинку культури. По закінченню концерту всі учасники свята та мешканці с. Курилівка-1 запрошені на смачну польову кашу.
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua