www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Управління економіки інформує
02.03.2006
З 20 по 24 лютого проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку ( сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Станом на 24 лютого середня ціна на свинину – 25,00 грн., яловичину – 19,00 , сало – 14,00 – 18,00, ціна на цукор –4,50грн.

21 лютого у міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання комісії щодо надання безробітним одноразової допомоги для зайняття підприємницькою діяльністю. Заслухавши бізнес-плани претендентів, комісія вирішила надати допомогу 12 особам, які знаходяться в центрі зайнятості та пройшли навчання за програмою розвитку малого підприємництва.

22 лютого управлінням економіки спільно з державним інспектором Мельниковою В.М. здійснена перевірка торгової мережі с.Петрівка магазину ПП Лазаренко Ю.В. У ході перевірки виявлені порушення - перевищення граничних торгівельних надбавок на продовольчі товари до відпускних цін підприємств-виробників. Запропоновано суму завищення роздрібних цін приватним підприємцем Лазаренко Ю.В. перерахувати до бюджету.

24 лютого проведено засідання комісії по контролю за своєчасністю сплати за енергоносії та житлово–комунальні послуги. На засідання комісії запрошені керівники підприємств: ТОВ „Теплотехнік-2” Солодовник В.О., Новоосинівське ВУЖКГ та КП „Військове містечко” Панова Л.А., ТОВ ”Теплові мережі” Пчельніков Ю.Н. У ході роботи комісії прийнято рішення:

-керівникам Новоосинівського ВУЖКГ, КП „Військове містечко” та ТОВ „Теплотехнік - 2” активізувати роботу з населенням району щодо погашення заборгованості за обслуговування житлового фонду та за надання послуг з теплопостачання;
-керівнику ТОВ „Теплотехнік-2 запропоновано здійснити погашення боргів перед Куп’янським водоканалізаційним управлінням згідно з графіком, погодженого обома сторонами.

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua