www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Управління економіки інформує
22.02.2006
8 лютого відбулося засідання конкурсного комітету з автоперевезень. Розглянуті скарги громадян с.Моначинівка, с. Благодатівка щодо порушення перевізником СПД-ФО Єрецьким С.Ю. графіка перевезення пасажирів. Щодо скарг мешканців с. Моначинівка, які надходять у телефонному режимі до управління економіки, конкурсним комітетом винесено останнє попередження Єрецькому С.Ю. зважити свої можливості та остаточно прийняти рішення про забезпечення виконання рейсу: 7-00 м.Куп’янськ - с.Моначинівка або, в іншому разі, даний маршрут буде приєднано до зони обслуговування іншого перевізника.

Розглянувши колективну скаргу від мешканців с. Благодатівка про порушення та недотримання графіка руху автобусів і недостатність існуючих рейсів , конкурсний комітет прийняв рішення провести переговори з представниками міськвиконкому щодо включення додаткових рейсів м. Куп’янськ – с. Грушівка з метою задоволення потреб підвозу жителів с. Благодатівка, а також заїзду автобусів цього рейсу до с. Благодатівка. Засідання конкурсного комітету продовжиться 14 лютого, де остаточно буде винесене рішення.

9 лютого управлінням економіки організована перевірка працівниками Куп’янської районної санітарно-епідеміологічної служби магазину СПД –ФО Харитонової (с. Московка). У результаті перевірки скарги жителів села не підтвердилися. Харитонову К.С. попереджено про дотримання вимог торгівлі( якість продовольчих товарів повинна підтверджуватися сертифікатами, які постійно знаходяться в магазині, і за вимогою покупців надаються їм, а також про культуру обслуговування населення).

З 6 по 10 лютого проводився щоденний моніторинг стану цін на споживчому ринку
( сел.Ківшарівка на території Курилівської сільської ради) на цукор, м’ясо, крупи. Станом на 10 лютого середня ціна на свинину – 25,00 грн., яловичину – 19,00 , сало – 14,00 – 16,00, ціна на цукор –4,50грн.
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua