www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Куп'нський район:Інформація про святкові заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника України в Глушківському ДНЗ Берізка
18.10.2016

Основною метою заняття було закріплення знань дітей про героїв українських народних казок, а саме – козаків, збірним образом яких виступив хлопчик Котигорошко. Діти із задоволенням допомагали Котигорошку проходити всі перепони, які влаштовував Змій: знайшли пару казковим героям, які заблукали у лісі, завзято виконали «Козацький марш» і заспівали пісню про дружбу, подолали  смугу перешкод «бурхливу річку» та наостанок подарували козакові–Котигорошку пісню « Наш дитячий садок», а герой  на подяку пригостив малят смачними козацькими пиріжками.

11.10.2016 року для вихованців старшої різновікової  групи Глушківського ДНЗ «Берізка» було проведено свято до Дня козацтва «Як козаки по сіль ходили». Діти читали вірші про славних українських козаків, заспівали пісню, виконали танцювальну композицію « Їхав козак бережком», кружляли у веселому парному таночку. Найбільше захоплення у дітей викликали  естафети: «Козацькі коні», «Дніпрові пороги», «Солоні гори» і ,звичайно, спільна гра з батьками «Козацький тин». За допомогу у пошуках солі  та подоланні злого Розбійника Господиня свята пригостила дітей смачними кренделиками.

 

Куп'янська районна державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua