www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Куп'янський район:Великодня писаночка
19.05.2016

  Розпочали свято хлопці-промінчики, які своїми дзвіночками розбудили усіх навкруги й сповістили про прихід весни, пробудження всього навкруги.  Маленькі пташки запросили дітей поводити гаївки та заспівати весняночки. Ведуча запросила усіх дітей прийняти участь у грі "Вербич". Вихованці молодшої групи виконали таночок "Каблучок";  старшої - "У мене, у тебе". Прозвучали святкові пісні: "Розмалюю писанку"; "Вийди, вийди сонечко"; "Курчата"  та тематичні вірші.

Діти переглянули ляльковий спектакль "Пасхальна казочка", де  разом з героями (Писанкою, дівчинкою Орисею, Зайчиком, Курчатком, Ягнятком)  зрозуміли цінність справжньої дружби.

Далі дітей чекала захоплива ігрова тематична програма: "Катання яєць"; "Донеси яйце у ложці"; "Яйце котиться у гості до звірят";  "Найспритніший", тощо.

За тиждень до свята було повідомлено про вимоги конкурсу на тему "Великодні свята", в якому взяли участь всі діти нашого дитячого садочка.

Святкова пасхальна розвага  залишила у дітей  яскраві враження, якими вони залюбки ділилися один з одним та з дорослими.Куп’янська районна державна адміністрація 

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua