www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Куп'янський район:Стартувала друга хвиля благодійного проекту Поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке постраждало внаслідок конфлікту в Україні
27.04.2016

22 квітня в Харкові стартує запис на участь у другій хвилі благодійного проекту «Поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб і населення, яке постраждало внаслідок конфлікту в Україні».
 
Він дозволить найбільш нужденним сім'ям внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які пройшли відбір, протягом 5 місяців купувати продукти і предмети першої необхідності в одній з мереж супермаркетів міста. Проект фінансує Міністерство закордонних справ Німеччини, а реалізують німецька організація Diakonie Katastrophenhilfe та Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей». Крім Харківської, проект здійснюється в Дніпропетровській і Донецькій (м. Мангуш) областях.

У Харківській області взяти участь в проекті можуть сім'ї ВПО, які зареєстровані і мешкають в Харкові, Балаклеї, Барвінковому, Валках, Дергачах, Змієві, Ізюмі, Куп'янську, Лозовій, Новій Водолазі, Чугуєві та підпорядкованих їм районах).
 
Крім матеріальної допомоги, учасники зможуть отримати навички з ефективного управління сімейним бюджетом, здорового харчування, боротьби зі стресом і безконфліктної комунікації, а також побудувати соціальні зв'язки і корисні знайомства у власному середовищі.

Відбір сімей для участі в програмі здійснюється в два етапи: експрес-анкетування та глибинне інтерв'ю з відвідуванням місця проживання. Завдяки тому, що відбір учасників буде проводитися за сукупністю критеріїв, шанс отримати допомогу з'явитися у тих сімей, які не потрапляють в стандартний перелік формальних вразливих категорій - постійних набувачів благодійної допомоги.
 

Співробітниками проекту буде здійснюватися ретельний моніторинг, що дозволить забезпечити отримання допомоги самими нужденним родинам ВПО, які дійсно мешкають на території Харківської області.

 

Щоб взяти участь в проекті потрібно пройти двоетапне анкетування, запис на яке здійснюється за телефоном +38 050 823 56 56 з 22 по 30 квітня 2016 року зі 9:00 до 19:00.

За даними ГСЧС, в Україні на середину квітня 2016 року зареєстровано 1 млн. 32 тис. 501 особа внутрішньо переміщених осіб. З них більше двохсот тисяч зареєстровані в Харкові і Харківській області. Це люди, більшість з яких втратили все: будинки, роботу, звичне коло спілкування, сусідів, родичів, друзів. Позбулися опори.


Для багатьох з них останнім ударом стало призупинення соціальних виплат: пенсіонери, самотні і багатодітні матері, люди з інвалідністю втратили основне, а анод єдиного, джерела прибутків. Хтось втратив з такими труднощами орендоване житло, хтось просто не має коштів для придбання найнеобхідніших харчів, ліків, предметів побуту.

 
У даних умовах проект дає можливість пережити найважчий час, а можливо, і змінити своє життя на краще, скориставшись перепочинком в нескінченному марафоні на виживання.


Весь обсяг фінансування, виділений Міністерством закордонних справ Німеччини на благодійну допомогу в нашому регіоні, буде витрачено на придбання товарів в Харкові, що сприятливо позначиться на економіці області.


Довідка


Diakonie Katastrophenhilfe - німецька гуманітарна організація, яка з 1954 року надає благодійну допомогу людям, що стали жертвами стихійних лих, епідемій, війн або переселення і не здатні самі подолати це лихо. Організація щорічно підтримує близько 140 проектів з надання допомоги по всьому світу, працюючи в тісному співробітництві з місцевими партнерами, які розуміють потреби місцевого населення, соціальні, культурні та економічні умови.Всеукраїнська благодійна організація Український фонд «Благополуччя дітей» почала свою діяльність в 1997 році. За час свого існування фонд став одним з лідерів в області розробки і реалізації інноваційних програм, спрямованих на підвищення виховного потенціалу сім'ї, мобілізацію ресурсів громад для забезпечення найкращих інтересів дитини.За роки діяльності Фонд реалізував понад 80 міжнародних проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем, поліпшення умов життя дітей, поліпшення якості соціальних послуг дітям та сім'ям шляхом впровадження ефективних, науково обгрунтованих технологій і підвищення потенціалу громадянського суспільства.

 
Куп’янська районна державна адміністрація

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua