www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Першість Куп’янського району з міні - футболу серед юнацьких сільських команд
25.02.2016

 20 лютого 2016 року в спортивному комплексі "Мрія" с. Новоосинове пройшли змагання Першості Куп’янського району з міні - футболу серед юнацьких сільських команд 2000 року народження та молодше.

У змаганнях взяли участь 8 команд, які жеребкуванням були розділені на дві підгрупи. В підгрупі А грали команди "Ураган" с. Новоосинове, "Ромашка" с. Петропавлівка, "8 Березня" с. Кіндрашівка, "Мрія" с. Глушківка.

У підгрупі В "Динамо" с. Подоли, "Олімп" с. Ягідне, "Надія" с. Курилівка та команда Курилівського Ліцею. Ігри в підгрупах проходили за коловою системою, кожна команда зіграла по три гри щоб виявити сильніших в підгрупах.

У групі А впевнено перемогла і здобула право грати за перше місце команда "Ромашка" с. Петропавлівка перегравши команди "Ураган" 7:0, "Мрія" 1:0 та "8 Березня" 6:0, другими були футболісти команди "Мрія" с. Глушківка.

У групі В перше місце зайняла команда "Динамо" с. Подоли, яка тільки за рахунок особистої зустрічі обійшла команду "Надія" с. Курилівка. В грі за перше місце зустрілися команди "Ромашка" с. Петропавлівка та "Динамо" с. Подоли. Гра довго проходила без забитих м'ячів, але наприкінці зустрічі Петропавлівка забила два м'ячі і здобула перше місце. "Динамо" с. Подоли на другому і це теж несподіванка турніру.

За третє місце команда "Мрія" с. Глушківка з рахунком 2:0 перемогла команду "Надія" с. Курилівка і зайняла ІІІ місце. Команді "Ромашка" було вручено кубок за І місце, командам призерам "Динамо" с. Подоли та "Мрія" с. Глушківка грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Кращим гравцем турніру визнано гравця команди "Ромашка" с. Петропавлівка Чабанного Артема.Куп’янська районна рада 

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua