www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Куп'янський район:Мітинг до Дня пам’яті героїв Небесної Сотні
24.02.2016

 Патріотизм — одна з ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, спонукаючи робити великі й малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм — величний вияв нескінченої любові до рідного краю. Патріотизм, як і честь, виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучі впевнено до своєї мети. Тоді мета патріота стає метою всього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, він живе своїм народом, адже життя народу стає його життям.

І саме 20 лютого, у другу річницю кривавих подій, що відбулися на Майдані Незалежності в місті Києві, в м. Куп’янську біля пам’ятного стенду «Воїни Світла» відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню пам’яті героїв Небесної Сотні. На мітингу були присутні працівники державних установ району та міста, студенти та учні навчальних закладів міста, мешканці Куп’янська та Куп’янського району.
я
Розпочався мітинг траурною панахидою, яку відслужив протоієрей Святодухівської парафії Української автокефальної церкви отець Леонід.

Перед присутніми виступили: голова Куп’янської районної державної адміністрації Микола Миколайович Ситник, секретар Куп’янської міської ради Володимир Васильович Занік.

Власний вірш, присвячений Героям Небесної Сотні прочитала місцева поетеса Наталія Степанівна Шудрава.


Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на майдані Незалежності та загинувших в АТО земляків, а з динаміків прозвучали їх прізвища.

Завершився мітинг покладанням квітів до стенду «Воїни Світла».

 

 

Куп’янська районна державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua