www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Центр надання адміністративних послуг при Куп'янській райдержадміністрації інформує
04.02.2016

 Проект розпорядження голови Куп’янської райдержадміністрації "Про втрату чинності деяких розпоряджень голови Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області", в якому йдеться про втрату чинності Положення про Центр надання адміністративних послуг при Куп’янській районній державній адміністрації Харківської області, затвердженого розпорядженням голови Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області від 30 грудня 2013 року № 677, зареєстрованим в Куп’янському міськрайонному управлінні юстиції Харківської області 27 січня 2014 року за № 1/128, (зі змінами) та аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційній сторінці Куп’янської райдержадміністрації в мережі Інтернет у розділі „Регуляторна діяльність”.


З проектом розпорядження голови Куп’янської райдержадміністрації "Про втрату чинності деяких розпоряджень голови Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області" та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись в Центрі надання адміністративних послуг при Куп’янській районній державній адміністрації Харківської області та на офіційній сторінці Куп’янської райдержадміністрації в мережі Інтернет у розділі „Регуляторна діяльність”.


Зауваження та пропозиції стосовно вищезазначеного проекту регуляторного акту просимо направляти у письмовому вигляді протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу Центру надання адміністративних послуг при Куп’янській районній державній адміністрації Харківської області (м. Куп'янськ пл. Леніна, 12, кімн. 10 А, 10) або електронною поштою cnapkrda@ukr.net
Куп’янська районна державна адміністрація 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua