www.kupyansk-rayon.osp-ua.info

Куп'янський район:Турнір з міні-футболу "Кубок закриття футбольного сезону" серед юнацьких сільських команд
16.12.2015

 На початку турніру завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Ридван Олена Вікторівна, та директор районної ДЮСШ, Ковальов Геннадій Олександрович, в урочистій обстановці нагородили кубками, грамотами та футбольними м'ячами переможців районного Чемпіонату з футболу серед юнацьких команд. І призове місце виборола команда с. Петропавлівки "Ромашка", тренер Сузов Юрій Володимирович, ІІ місце посіла команда с.Глушківка "Мрія" тренер Пінчук Володимир Григорович, ІІІ місце посіла команда с.Курилівка "Надія" тренер Толстой Андрій Олександрович. Вітаємо переможців!


В турнірі взяли участь 8 юнацьких команд Куп'янського району. Згідно жеребкування в підгрупі "А": команди "8 Березня" с.Кіндрашівка ,"Мрія", с.Глушківка "Олімп"с Кислівка "Оскіл" с.Подоли. В групі "Б" "Надія", с. Курилівка, "Ромашка" с. Петропавлівка, "Олімп" c. Ягідне, "Ураган," с.Новоосинове.


Ігри в підгрупах проходили за коловою системою. В підгрупі "А" перше місце зайняла команда "Мрія" с.Глушківка і набрала 9 очок. В підгрупі "Б" перше місце зайняла команда "Ромашка" с. Петропавлівка і набрала 9 очок.Гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь команди "Ромашка" с.Петропавлівка, яка і стала володарем Кубку .Кращим гравцем турніру визнано Чабанного Артема, гравця команди "Ромашка" с.Петропавлівка.

 

Куп’янська районна державна адміністрація 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua